گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3366
تاریخ :1398/12/21 ساعت 12:56:40
تعداد بازدید: 409
نماينده مردم غرب هرمزگان در مجلس: استاندار ممنوعيت ورود مسافر و گردشگران به هرمزگان را با جديت دنبال کند
email pdf word plus minus reset color
نماينده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: از استاندار مي خواهم که مطالبه عمومي مردم مبني بر ممنوعيت ورود مسافر و گردشگران در اين ايام به استان و ديگر شهرستان هاي استان را با جديت دنبال کند.

عکس اصلی خبر

ناصر شريفي افزود: اخلاص تمام سپاسگزار و قدردان مجاهدت ها وايثارگري هاي مدافعان و مجاهدان سلامت جامعه و مردم، پزشکان دلسوز، پرستاران با غيرت، پرسنل و کارکنان حوزه بهداشت و درمان و مراکز بيمارستاني هستيم.

وي افزود: مدافعان صف اول دفاع از جان و سلامت مردم در مقابل ويروس کرونا که متاسفانه امروز آرامش و آسايش را از مردم و جامعه سلب کرده و زندگي عمومي مردم را با محدوديت هايي مواجه ساخته است اما شرافت و غيرت مثال زدني پزشکان، پرستاران و همه کادر نظام سلامت ستودني و قابل تقدير است که بي شک اين عزيران کارشان را براي رضاي خدا انجام مي دهند و خداوند اجر و پاداش دنيوي و اخروي آن را به بهترين شکل ممکن خواهد داد.

رئيس مجمع نمايندگان هرمرگان در مجلس شوراي اسلامي گفت: بهترين راه تقدير مردم از کادر نظام سلامت، رعايت کامل اصول بهداشتي و توجهبه توصيه هايي است که براي جلوگيري از شيوع و گسترش  اين ويروس مي توانند انجام دهند که از مردم شريف و نجيب استان هرمزگان و بويژه در غرب استان که نهايت مراقبت ها را به عمل آورده و توصيه هاي بهداشتي و ايمني راسر لوحه قرار مي دهند، قدرداني و سپاسگزاري مي کنم.

وي با اشاره به اينکه امروز دو وظيفه سنگين بر عهده دو قشر است، مردم و مسئولين که وظيفه مردم رعايت اصول بهداشتي، کنترل رفت و آمدها و جدي گرفتن توصيه هاي بهداشتي و وظيفه مسئولين برنامه ريزي، مسئوليت پذيري، تصميم هاي منطقي و درست متناسب با شرايط موجود است. شريفي ادامه داد: لازم مي دانم اشاره اي به حق قانوني و معطل ماندهي پرستاران مبني بر عدم اجراي تعرفه گذاري خدمات پرستاري داشته باشم، هرچند به اتفاق جمعي از همکارانم در مجلس شوراي اسلامي در آذر ماه اين حق قانوني پرستاران را از  رئيس سازمان برنامه و بودجه مطالبه کرديم که وي قول مساعد جهت اجراي قريب الوقوع آن را داد و همچنان با جديت پيگير موضوع و مطالبه به حق پرستاران دلسوز و ايثارگر هستيم اما با اين شرايط پيش آمده از استاندار دلسوز و پرتلاش هرمزگان که صادقانه پيگير موضوعات استان است و در بحث مقابله با ويروس کرونا نيز در جريان تلاشهاي شبانه روزي اش براي کنترل اوضاع که کمترين آسيب به جامعه و مردم با توجه به موقعيت استان هرمزگان وارد شود، هستم، از وي نيز درخواست دارم اين مطالبه پرستاران را نيز از طريق وزيرکشور و دولت دنبال کند.

وي افزود: از استاندار مي خواهم که مطالبه عمومي مردم مبني بر ممنوعيت ورود مسافر و گردشگران در اين ايام به استان هرمزگان را با جديت دنبال کند چرا که اگر اين اتفاق نيفتد و محدوديت هايي را حتي در بخشهاي ديگر اعمال نکنيم ، وضعيت هرمزگان نيز بحراني خواهد شد.

شريفي در پايان گفت: در زمينه کمبود اقلام بهداشتي از قبيل ماسک، دستکش و مايع ضد عفوني کننده براي مراکز بيمارستاني و بهداشتي و درماني غرب هرمزگان نيز موضوع را از طريق وزارت بهداشت پيگيري کرده و پس از رايزني هاي فراوان با شرکت توليدي که نماينده بنده در حوزه بهداشت و درمان مسئول پيگيري اين موضوع شد که ضمن تماس و هماهنگي با روساي بيمارستان هاي غرب هرمزگان، نيازمنديهاي اخذ و بزودي ماسک، دستکش و مايع ضدعفوني کننده در اختيار مراکز بهداشتي و درماني و افراد نيازمند قرار داده خواهد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3366
تاریخ :1398/12/21 ساعت 12:56:40
تعداد بازدید: 409
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی