گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3366
تاریخ :1398/12/21 ساعت 13:00:23
تعداد بازدید: 417
حق نوار مرزي پرسنل بهداشت و درمان هرمزگان تا پايان اسفند پرداخت ميشود
email pdf word plus minus reset color
نماينده مردم هرمزگان در مجلس از قول وزير بهداشت و درمان مبني بر پرداخت حق نوار مرزي پرسنل بهداشت و درمان هرمزگان، تا پايان ماه جاري خبر داد.

عکس اصلی خبر

حسين هاشمي تختي با اشاره به جلسه کميسيون عمران با حضور رئيس مجلس شوراي اسلامي و وزير بهداشت و درمان و معاونان اين وزارتخانه گفت: اين نشست پيرامون کرونا و وضعيت کلي آن تشکيل و مقرر شدبا بررسيهاي لازم براي پزشکان و پرستاران به عنوان قشري که در خط مقدم جبهه سلامت هستند، شرايط و مزاياي مناسبي با هدف قدرداني، تشويق و احقاق حقوق اين عزيزان توسط وزارتخانه مربوطه فراهم شود.

 وي ادامه داد: همچنين در حاشيه اين جلسه پيرامون درخواستي که سازمان نظام پرستاري هرمزگان مبني بر برقراري حق و حقوق نوار مرزي دست اندرکاران و پرسنل بهداشت و درمان استان خطاب به بنده نوشته شده بود، با وزير بهداشت و درمان صحبت و رايزنيصورت گرفت که دکتر نمکي در اين راستا با هدف پرداخت اين حق و حقوق دستورات لازم را صادر کند.

 اين نماينده مجلس تصريح کرد: طبق قولي که از وزير بهداشت گرفتيم پرسنل بهداشت و درمان استان، تا قبل از عيد امسال از اين حق خود بهره مند خواهند شد.

وي در پايان با اشاره به اينکه اميدوارم اين وعده عملي شود، اضافه کرد: در اين جلسه مقرر شد مسافرت ها علاوه بر مقصد از مبداء هم جلوگيري شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3366
تاریخ :1398/12/21 ساعت 13:00:23
تعداد بازدید: 417
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی