گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:34:41
تعداد بازدید: 142
استاندار: فرمانداران هرمزگان در اجرای طرح کالای ملوانی جدی باشند
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: طرح تجارت کالای ملوانی یا ته لنجی یکی از طرح های مهم است که محقق شدن آن نیاز به قاطعیت بیشتری از سوی فرمانداران دارد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایرنا، فریدون همتی درگردهمایی فرمانداران استان هرمزگان، مهم ترین هدف دولت در سال جاری را تحقق شعار «حمایت از کالای ایرانی» دانست و اظهار داشت: ایجاد اشتغال و توسعه فعالیت های اقتصادی بعد از تامین امنیت، اولویت نخست در استان هرمزگان است .

وی در این رابطه خواستار تشکیل اتاق سرمایه گذاری در فرمانداری ها در راستای آسان شدن روند سرمایه گذاری و کاهش مشکلات سرمایه گذاران در شهرستان ها شد .

استاندار هرمزگان، توجیه زیرمجموعه های فرمانداری بر رفع و پیگیری مشکلات مردم در شهرستان ها را یک تکلیف از سوی همه فرمانداران دانست.  همتی همچنین بر پیگیری فرمانداران در صورت همکاری نکردن هر کدام از مدیران کل استان از طریق استانداری تاکید کرد و افزود: جلب رضایت مردم یک اصل مهم است و در این راه هیچ کوتاهی قابل قبول نیست. وی اضافه کرد: باید به روشنی اعلام شود که کدام یک از مدیران در مسوولیت خود در شهرستان ها کوتاهی می کنند تا بتوان با جدیت با آنها برخورد کرد. استاندار هرمزگان در پایان با تاکید بر شناسایی ظرفیت های موجود هر منطقه از سوی فرمانداران، خواستار استفاده از ظرفیت بانوان توانمند و همسو با دولت در  پست های معاونت فرمانداری ها شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:34:41
تعداد بازدید: 142
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی