گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2977
تاریخ :1397/02/25 ساعت 09:25:10
تعداد بازدید: 158
روحیه پژوهش گری دانش آموزان تقویت شود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: تلاش معلمان سال به سال نهال علم و دانش را در ذهن و باطن دانش آموزان پرورش می دهند و وجود نیروی انسانی موثر و اثرگذار و تحول گرا در جامعه حاصل کار معلمان است.

عکس اصلی خبر

فریدون همتی در آئین تجلیل از معلمان نمونه استان هرمزگان ضن تبریک هفته معلم به جامعه 14 هزار نفری معلمان استان هرمزگان و گرامیداشت یاد و خاطره شهید استاد مرتضی مطهری، عنوان کرد: افکار و اندیشه های شهید مطهری همچنان زنده است و جامعه از آن بهره می برد.

وی با بیان این که معلمان برای بسط و گسترش علم آموزی کوشش خستگی ناپذیری دارند، افزود: معلمان در جایگاه هدایت و آموزش و تربیت جامعه قرار دارند و معلمی کار انبیاء و اولیاء در جهت اصلاح و ساختن جامعه است.

استاندار هرمزگان ادامه داد: جریان آموزش و پرورش به مانند یک دریای بزرگ است که دائما خروجی آن در حال افزایش است.

همتی با بیان این که زحمات معلمان نزد همه خانواده ها آشکار است، تصریح کرد: معلمان با اکثر خانواده ها از طریق فرزندان آنها در ارتباط هستند و افکار و اندیشه معلمان به درون خانواده ها می تابد.

وی گفت: تلاش معلمان سال به سال نهال علم و دانش را در ذهن و باطن دانش آموزان پرورش می دهند و وجود نیروی انسانی موثر و اثرگذار و تحول گرا در جامعه حاصل کار معلمان است.

استاندار هرمزگان با بیان این که مهم ترین بخش کشور در اختیار معلمان است، خاطرنشان کرد: جامعه هم از این قشر انتظارات بسیاری دارد تا معلمان با اخلاص و جدیت و تلاش، نسلی
آینده ساز و مفید را پرورش دهند.

همتی ثبت 120 اختراع ملی و سه اختراع جهانی توسط دانش آموزان هرمزگانی را مایه افتخار دانست که نشان از تلاش معلمان این استان دارد و بیان داشت: باید دانش آموزانی محقق و مخترع توسط معلمان تربیت شوند چون به انسان های دارای روحیه پژوهش گری و تحقیق نیاز داریم و از دوران مدرسه این روحیه باید تقویت شود. وی اضافه کرد: جامعه ای که نسل جدید خود را خوب پرورش دهد، جامعه پیشرفته ای خواهد بود.

در پایان این مراسم از معلمان نمونه استان هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2977
تاریخ :1397/02/25 ساعت 09:25:10
تعداد بازدید: 158
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی