گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3411
تاریخ :1399/03/13 ساعت 12:52:29
تعداد بازدید: 233
فیبر نوری عامل تاخیر در جابه‌جایی بنکداران بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
معاون برنامه ریزی فرماندار بندرعباس گفت: مشکل پهنای باند دیتای مجموعه بنکداران با اتمام حفاری و اجرای فیبرنوری در روزهای آینده حل می‌شود.

عکس اصلی خبر

مجموعه بنکداران بندرعباس که بعد از ایستگاه راه‌آهن بندرعباس واقع شده ظرفیت نزدیک به ۶۰۰ واحد را در خود دارد و برنامه انتقال این واحد به آن از دی ماه سال گذشته آغاز شده است .

یکی از مزایای خروج بنکداران از سطح شهر بندرعباس کاهش ترافیک در بافت مرکزی شهر است، براساس اخبار منتشره بنا بوده این اتفاق در دهه فجر سال ۹۶ انجام شود .

در ابتدا قرار بود این جابه‌جایی ۱۵ روزه انجام شود که فرمانداری بندرعباس با توجه به مسائلی تا کنون این مهلت را بارها تمدید کرده است .

یکی از این مسائل ارتباط اینترنتی مجموعه بنکداران بوده که گویا قرار است با ایجاد زیرساخت ارتباطی بر بستر فیبرنوری مرتفع شود، البته این مساله در مورد میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس هم صدق می‌کند .

 حسین باباخانی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هم اکنون ارتباط دیتای مجموعه بنکداران بندرعباس بوسیله تجهیزات رادیویی برقرار است که این ظرفیت پاسخگوی همه نیازهای بنکداران نیست.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3411
تاریخ :1399/03/13 ساعت 12:52:29
تعداد بازدید: 233
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی