گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2992
تاریخ :1397/03/20 ساعت 09:41:53
تعداد بازدید: 165
قدردانی استاندار هرمزگان از حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان با صدور پیامی از حضور گسترده و باشکوه مردم مومن و روزه دار استان هرمزگان در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان بار دیگر به میعادگاه مسلمانان و آزادی خواهان عالم در فریاد رهایی قدس شریف و محکومیت جنایات ددمنشانه صهیونیست های غاصب مبدل گشت و در این میان ملت ایران نیز عظمت خود را به رخ کشید و ثابت کرد که در راه دفاع از ملت مظلوم فلسطین خستگی ناپذیر ایستاده است.

هرمزگانی های مومن و روزه دار نیز با اتحاد و همدلی و با وجود هوای گرم این نقطه از ایران اسلامی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی همزمان با روز جهانی قدس در خیابان ها حضور یافتند تا اعلام کنند که همچنان حامی مردم فلسطین هستند و فریادهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» مردم دلیر هرمزگان در این روز از کنار آب های نیلگون خلیج فارس پایه های کاخ استکبار جهانی را به لرزه درآورد.

ایران اسلامی با فرمان حضرت امام خمینی (ره) آغازگر بیداری جهان اسلام در دفاع از قدس شریف و ملت فلسطین بود و امروز این بیداری در مناطق مختلف دنیا گسترش یافته است و همان طور که مقام معظم رهبری فرموده اند به یاری خداوند متعال در آینده ای نه چندان دور شاهد نابودی رژیم صهیونیستی خواهیم بود.

اینجانب از حضور گسترده و باشکوه آحاد مختلف مردم شریف استان هرمزگان در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی می کنم و بی شک این حضور قوت قلبی برای ملت مظلوم فلسطین در مبارزه با اشغالگران صهیونیست خواهد بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2992
تاریخ :1397/03/20 ساعت 09:41:53
تعداد بازدید: 165
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی