گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3085
تاریخ :1397/08/27 ساعت 09:18:26
تعداد بازدید: 144
دوران قدرت نمايي آمريکا به سر آمده است
email pdf word plus minus reset color
آيتالله غلامعلي نعيمآبادي در خطبه هاي نماز جمعه بندرعباس، ضمن عنوان کردن اين مطلب که دوران قدرت نمايي آمريکا به سر آمده است و بابيان اينکه کسي که انصاف داشته باشد از اشيا به وجود خالق عظيم پي ميبرد، تصريح کرد: همان خدايي که پيغمبرش را به همهچيز مجهز کرده جانشين ايشان را هم مجهز فرموده است.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

نماينده وليفقيه در هرمزگان با اشاره به ولادت خاتمالانبيا(ص) به روايت شيعه و اهل سنت، عنوان کرد: ايجاد هفته وحدت يکي از برکات انقلاب اسلامي ايران است البته نه به اين معنا که همه يکي هستيم. امام جمعه بندرعباس ضمن گرامي داشت هفته وحدت تاکيد کرد: هنر اين است که در عين اختلافات در کنار يکديگر باشيم که در اين تفکر عقلانيت در صدر اعلي است.

وي ضمن تبريک به مناسبت روز امامت حضرت مهدي(عج) بيان کرد: منتظر واقعي کسي است که با اعمال و رفتار خود آن را نشان دهد نه اينکه فقط به زبان بياورد.

آيتالله نعيم آبادي ضمن دعا در حق فرزندان اسلام در غزه ابرازداشت: آمريکا يک بلوف خانه است زيرا کسي که سر و صدا مي کند مي ترسد اما ايران مستقل است و شاخ آمريکا را شکست؛ فرياد هر دشمني، به معناي ترس اوست و آمريکا به عنوان غلوزن عالم از ترس و وحشت نسبت به ايران، ناچار به دادزدن است. وي با بيان مرگ بر دلار و آمريکايي که نوسانات نرخ دلار در دست اوست، خاطرنشان کرد: گراني در تمامي کشورها پيش مي آيد و از آنجايي که دشمن در ايران چنگ اقتصادي به پا کرده اند لذا مردم بايد همچون جنگ تحميلي مقاومت کنند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3085
تاریخ :1397/08/27 ساعت 09:18:26
تعداد بازدید: 144
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی