گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3500
تاریخ :1399/07/16 ساعت 10:00:00
تعداد بازدید: 236
استاندار هرمزگان: هرگز دوست نداریم آبروی کسی برود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: همانگونه که نیاز به دستگاه‌های نظارتی و رسمی داریم به انجمن های مردم نهاد نیز برای نظارت و شفاف سازی نیازمندیم.

عکس اصلی خبر

فریدون همتی در دیدار با اعضای شورای مرکزی دفتر نمایندگی دیده بان شفافیت و عدالت در استان هرمزگان، با بیان اینکه نظارت در جامعه اسلامی مبنای دینی دارد، عنوان کرد: جامعه نیاز به یادآوری و آموزش دارد و کسی که دارای مسئولیت است بیشتر به یادآوری نیازمند است .

وی ادامه داد: اصل شفافیت و نظارت خوب است اما باید مراقب بود در این بین رقابتی صورت نگیرد و بدون دلیل ایجاد هیاهو نشود، بلکه همانطور که در خانواده مشکلات را بدون جار و جنجال حل می کنیم، اینجا نیز همانگونه عمل کنیم و تا قطعیت نیافتن و اطمینان از بروز مشکل، حرمت افراد حفظ شود .

استاندار هرمزگان با بیان اینکه ضوابط، مقررات و شفافیت سازی باید آنقدر زیاد باشد که حتی یک نفر هم نتواند راه نادرست برود و فساد انجام دهد، افزود: هرگز دوست نداریم آبروی کسی برود و اگر جلوی ضعف افراد سریع گرفته شود باعث می شود فرد در چاه سقوط نکند .

همتی تاکید کرد: همانگونه که نیاز به دستگاه‌های نظارتی و رسمی داریم به انجمن های مردم نهاد نیز برای نظارت و شفاف سازی نیازمندیم .

وی تصریح کرد: استان پر ظرفیت و فعالی مانند هرمزگان نیازمند نظارت و شفافیت است که در صحبت‌های اعضای شورای مرکزی این نهاد فرزانگی، درک، پختگی و درایت دیده می شود که این باعث می شود راه را درست انتخاب کنند و در مسیر صحیح حرکت کنند .

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: باید سعی کنیم تا از بار مشکلاتی که دشمن بر مردم تحمیل می کند، کاسته شود که یکی از این مشکلات و آسیب ها در حوزه اقتصادی است و زمانی که در این حوزه حواشی و رانتی صورت می گیرد تحملش برای مردم در این مقطع زمانی سخت است .

همتی گفت: در شرایط  کنونی، کشور در جنگ اقتصادی است و در زمان جنگ تحمیلی زندگی جاری بود و فعالیت های عمرانی و آبادانی صورت می گرفت اما اکنون همه مردم درگیرند و دامنه این جنگ  نسبت به جنگ تحمیلی وسیع تر است .

استاندار هرمزگان با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر مبنای فهم و اندیشه بنا شده و ریشه در اعماق و جان مردم دارد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در وجود تک تک ایرانیان است و ما با دشمن تضاد مبانی فکری، اندیشه ای و آرمانی داریم و آرمان، اندیشه و اصول ما حق است و در برابر باطل و برای پیروزی بر باطل باید هر روز خود را قوی تر کنیم، زیرا دشمن با نیرنگ های مختلف در کمین است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3500
تاریخ :1399/07/16 ساعت 10:00:00
تعداد بازدید: 236
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی