گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2781
تاریخ :1396/04/25 ساعت 09:36:15
تعداد بازدید: 445
دستگیری فرد مدعی نفوذ در دستگاه قضایی در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
معاون قضایی رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری فرد مدعی نفوذ در دستگاه قضایی خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادگستری هرمزگان، جاوید امانی اظهار داشت: پس از شکایت دو تن از زندانیان شهرستان رودان از فردی مدعی نفوذ در دستگاه قضایی ، موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با کار دقیق اطلاعاتی ، متهم که با جعل عنوان ، ادعای نفوذ بر خلاف حق و مقررات قانونی داشت و بنام برخی قضات و مسئولین قضایی ، اقداماتی غیرقانونی را مرتکب و وجوهاتی را اخذ می نمود ، شناسایی و دستگیر شد.

امانی بیان داشت: بر اساس مدارک موجود در پرونده و بنا بر اظهارات شاکیان، متهم با نام اختصاری (غ-چ) از افراد حرفه ای و دارای روابط اجتماعی کاذب بوده که در اکثر حوزه های قضایی سطح کشور فعالیت داشته است.

وی یادآور شد : به علت حساسیت موضوع ،با صدور قرار نیابت قضایی ،متهم در شهرستان محل اقامت خود در یکی از استان های همجوار دستگیر شد.

امانی با اشاره به سوءاستفاده عده‌ای سودجو از نام اشخاص حقوقی و قضایی به منظور ارتکاب رشوه گیری و کلاهبرداری گفت: متأسفانه اشخاصی بدون اطلاع دست‌اندرکاران امر قضا در ارتباط با برخی پرونده‌ها اقداماتی را انجام داده و ادعاهایی خلاف حق و قانون مطرح می‌کنند که به هیچ عنوان مرتبط با قوه قضائیه نمی باشد.معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: با افرادی که با سوءاستفاده از عناوین جعلی به اعتماد عمومی مردم نسبت به دستگاه قضایی آسیب رسانند ، قاطعانه و بدون اغماض برخورد خواهد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2781
تاریخ :1396/04/25 ساعت 09:36:15
تعداد بازدید: 445
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی