گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3066
تاریخ :1397/07/24 ساعت 09:22:51
تعداد بازدید: 217
مشاوران استاندار از ظرفيت نخبگان استفاده کنند
email pdf word plus minus reset color
مشاور عالي و رئيس گروه مشاوران استاندار هرمزگان خواستار استفاده مشاوران استاندار از ظرفيت نخبگان و افراد توانمند براي ارائه پيشنهادات قابل اجرا و مناسب شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي، محمدباقر کشفي در نشست شوراي مشاوران استانداري هرمزگان با بيان اينکه مشاورين استانداري به عنوان قدرت توليد فکر بايد ارائه دهنده پيشنهادات و نظرات سازنده براي استاندار باشند، عنوان کرد: مشاوران استاندار بايد وظيفه خود را با دقت و کيفيت بيشتر انجام دهند.

وي ادامه داد: هرکدام از مشاورين استاندار به تناسب مسئوليت خود، موظف هستند وضعيت استان را مورد رصد و مطالعه قرار دهند و به صورت ميداني در جامعه حضور يابند تا بتوانند اطلاعات لازم را به دست آورند.

رئيس گروه مشاوران استاندار هرمزگان خواستار استفاده از ظرفيت نخبگان و کارشناسان توسط مشاورين استاندار شد و افزود: مشاوران مي توانند در حوزه هاي کاري خود با حضور صاحب نظران و نخبگان اتاق فکر تشکيل دهند و محصولات يافته هاي خود را در قالب پيشنهاد به سمع و نظر استاندار برسانند تا مورد بهره برداري قرار گيرد.

کشفي تصريح کرد: مشاورين استاندار از زوايايي به موضوعات نگاه کنند که ساير مسئولان به آن کمتر پرداخته اند و يا از ديد آنها مغفول مانده است و مشاورين به عنوان چشمان بينا و نافذ اين زوايا را آشکار نمايند تا اطلاعات استان در خصوص آن موضوع کامل تر شود و امکان برنامه ريزي بهتري براي آن حوزه فراهم شود.

وي بر لزوم حضور فعالانه مشاوران استاندار در نشست ها و جلسات رسمي و غيررسمي تاکيد کرد و بيان داشت: با اين حضور فعال، مشاوران آسيب هاي بخش هاي مختلف را احصاء و راهکارهاي پيشنهادي را به استاندار ارائه دهند.

مشاور عالي استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: مشاوران استاندار افرادي با تجربه و نخبه هستند که با توانايي هاي خود مي توانند پيشنهادات مناسبي ارائه دهند که به افزايش سرعت توسعه و پيشرفت استان کمک کند.

کشفي تاکيد کرد: هرکدام از مشاورين در حوزه کاري خود از ظرفيت ها و توانمندي هاي افراد شايسته استان بهره ببرند و عصاره اين بررسي ها و رصدهاي خود را در قالب پيشنهاد جمعي و منطقي و قابل اجرا ارائه نمايند.

شايان ذکر است؛ در اين نشست مشاوران جديد استاندار هرمزگان معرفي شدند و هرکدام از مشاوران تحليل ها و پيشنهاداتي را در حيطه کاري خود جهت بهبود وضعيت و پيشرفت استان ارائه دادند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3066
تاریخ :1397/07/24 ساعت 09:22:51
تعداد بازدید: 217
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی