گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3292
تاریخ :1398/09/11 ساعت 10:39:57
تعداد بازدید: 226
شوراها بايد در انتخابات بي طرف باشند
email pdf word plus minus reset color
فرماندار بندرعباس گفت: دهياران و شوراها بايد در انتخابات اصل بي طرفي را مد نظر قرار دهند.

عکس اصلی خبر

 عزيزالله کناري در جلسه توجيهي دهياران در سالن غدير فرمانداري اظهار داشت: شوراهاي اسلامي و دهياران اولين نمايندگان دولت در روستاها هستند که ارتباط تنگاتنگ و چهره به چهره با مردم دارند و به خوبي ميتوانند مشکلات مردم را رصد و ضمن پيگيري حل آنها در صورت ضرورت به مسئولان اجرايي انعکاس دهند.

وي ادامه داد: دهياران و شوراها بايد در انتخابات اصل بي طرفي را مد نظر قرار دهند و از امکانات عمومي براي حمايت يا بر عليه نامزد خاصي استفاده نکنند.

فرماندار بندرعباس افزود: با توجه به قرار گرفتن در فصل دوم سال که فصل کار، تلاش و نشاط است لازم است امکانات و تجهيزات خود را آماده سازيد تا هنگام بارش باران با آسيبديدگي و حادثه ناگواري مواجه نشويد.

کناري خاطر نشان کرد: با توجه به بارندگيهايي که در پيش داريم برابر اعلام سازمان هواشناسي که امسال سال پر باراني خواهد بود لذا به همه اهالي روستا اطلاع رساني کنيد تا نسبت به ايمن ساختن منازل خود اقدام کنند.

وي عنوان کرد: دهياران در خصوص احداث و تکميل پروژههاي حوزه خود اقدامات لازم را انجام دهيد تا پروژهها در کوتاه ين زمان به اتمام برسد.

فرماندار بندرعباس گفت: در حوزه بازار لازم است نمايندگان صنعت، معدن و تجارت با پيگيري و بازرسيهاي مستمر رصد کنند تا افزايش قيمت در کالاهاي اساسي مردم نداشته باشيم و هيچگونه هزينه اضافي بر شهروندان وارد نشود، لذا از دهياران بعنوان مديران روستا استفاده خواهيم کرد تا اينگونه موارد را رصد کنند و در همه ابعاد به کمک ما بيايند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3292
تاریخ :1398/09/11 ساعت 10:39:57
تعداد بازدید: 226
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی