گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:33:42
تعداد بازدید: 107
استاندار هرمزگان در نشست هم‌اندیشی با ائمه جمعه استان: تریبون مهم ائمه جمعه جايگاهي برای معرفی ظرفیت‌ها و جذب مشاركت مردم جهت رفع مشكلات است
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: امامان جمعه تریبون مهمي را در اختيار دارند كه از اين جايگاه مي‌توان برای معرفی ظرفیت‌ها و دعوت از مردم برای حل مشکلات استفاده كرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست هم‌اندیشی با ائمه جمعه استان هرمزگان، بيان داشت: ائمه جمعه به عنوان متوليان ديني و فرهنگي و تبيين كننده سياست‌هاي كلان نظام جمهوري اسلامي ايران در هر منطقه محسوب مي‌شوند. وي ادامه داد: امامان جمعه تریبون مهمي را در اختيار دارند كه از اين جايگاه مي‌توان برای معرفی ظرفیت‌ها و دعوت از مردم برای حل مشکلات استفاده كرد. استاندار هرمزگان با ارائه گزارشی از عملکرد دولت در استان هرمزگان به برخی ظرفیت‌ها و چالش‌های استان اشاره کرد و افزود: براي اينكه بتوانیم تحلیلی درست از وضیعت اقتصادی کشور ارائه دهیم باید به امکانات و مشکلات کشور واقف باشیم. همتی تصريح كرد: ما اعتقاد داريم مطالبات به حق اقتصادی مردم بايد مطرح شود اما به اين نكته نيز بايد توجه داشته باشيم كه انتقادات منصفانه و با در نظر گرفتن مشكلات باشد و اقدامات مهمي كه صورت گرفته نيز بايد براي مردم مطرح شود. وي خاطرنشان كرد: دشمن با ایجاد فتنه سعی دارد فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور را بگیرد اما تمامي ارکان نظام بايد با همکاری بیشتر و جذب مشاركت مردم و تلاش در جهت تحقق اقتصاد مقاومتي اين فتنه را خنثي كرده و شرايط مناسبي را براي سرمايه‌گذاري فراهم كنند. نماینده ولی فقیه در هرمزگان نيز در اين نشست بر برخورد با مفاسد اقتصادی تاكيد كرد و اظهار داشت: با همکاری دولت و مردم کمبودها و مشکلات اقتصادی رفع خواهد شد. آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی افزود: مردم خواستار رفع مشکلات اقتصادی هستند و با شفاف‌سازی اقتصادی و برخورد با مفاسد اقتصادی مردم امیدوار و دشمن هم مایوس می‌شود.

وی گفت: مردم هرمزگان بايد از امکانات اقتصادی موجود در اين استان بهره بيشتري ببرند و نمی‌شود که آلودگی، ترافيك و ساير مشكلات ناشي از وجود صنايع و بنگاه‌هاي بزرگ اقتصادی فعال در هرمزگان براي اين استان باشد اما مردم اين استان از آن بهره کمی ببرند. امام جمعه بندرعباس تصريح كرد: طبق قانون باید بخشی از مازاد درآمد هرمزگان به اين استان بازگردد تا برای توسعه هرمزگان به کارگرفته شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:33:42
تعداد بازدید: 107
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی