گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3291
تاریخ :1398/09/10 ساعت 11:43:44
تعداد بازدید: 182
بازديد سرزده رئيس کل دادگستري از حوزه قضايي جاسک
email pdf word plus minus reset color
رئيس کل دادگستري استان هرمزگان به همراه جمعي از مسئولين از حوزه قضايي شهرستان جاسک بازديد و در محل مسجد جامع امام علي (ع) با مردم اين شهر ديدار کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگارماازبندر جاسک، علي صالحي به همراه جمعي از مسئولين با حضور سرزده در شهرستان جاسک ضمن بازديد از اين حوزه قضايي با دهها نفر از مردم اين شهرستان ديدار و گفتگو کرد.

وي در جريان اين بازديد در بخشهاي مختلف ساختمان دادگستري جاسک حضور يافت و ضمن اطلاع از روند فعاليتهاي انجام شده ، از  نزديک با مسئولين و کارکنان اين حوزه قضايي به گفت وگو پرداخت.

 رئيس کل دادگستري استان هرمزگان پس از استماع مطالبات مطرح شده از سوي کارکنان دستگاه قضايي در شهرستان جاسک، در خصوص هر مورد دستورات لازم را صادر کرد.

 رئيس کل دادگستري استان هرمزگان همچنين در ادامه اين بازديد با حضور در محل مسجد جامع امام علي(ع) شهرستان جاسک، پاي درد دل دهها نفر از مردم اين شهرستان نشست.

در جريان اين ديدار مردمي که بيش از دو ساعت به طول انجاميد، هر يک از مراجعان درخواستهاي خود را با رئيس کل دادگستري و مسؤولين قضايي استان در ميان گذاشتند و درخصوص رسيدگي به مسائل و مشکلات مطرح شده دستورات لازم صادر شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3291
تاریخ :1398/09/10 ساعت 11:43:44
تعداد بازدید: 182
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی