گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2958
تاریخ :1397/01/22 ساعت 08:13:43
تعداد بازدید: 124
سلامت و امنیت دو نیاز مهم شهروندان است
email pdf word plus minus reset color
"امنيت يک مقوله نسبي و همواره دغدغه مردم در جامعه بوده و هست، امنيت و سلامت دو نياز مهم و اصلي شهروندان است و همه موظف و مکلف هستيم همان گونه که به موضوع سلامت خود حساس هستيم در بحث امنيت نيز اين حساسيت را داشته باشيم".

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان ضمن اظهار کرد، این موضوع از افزايش 503 درصدي کشفيات کالاي قاچاق و کشف بيش از 240 ميليارد ريال کالاي قاچاق در ايام تعطيلات نوروز 97 خبر داد و گفت:در راستاي دستورالعمل تأمين نظم و امنيت مرزهای دریایی استان در تعطيلات نوروزی 97 ،مرزبانان هرمزگان خدمت در اين ايام را فرصت مغتنمي برشمرده و تمام تلاش و زحمت خود را در جهت فراهم نمودن امنيتي پايدار همراه با آسايش و رفاه حال مسافرين نوروزي و تمامي مردم استان به خصوص مرزنشينان نمايند.

سرهنگ "علی اصغر خرم روی"اذعان داشت: با تلاش همه جانبه و شبانه روزي مرزبانان استان و به کار گيري تمام امکانات و همچنين همکاري ، همدلي و تعامل شايسته ديگر دستگاه هاي مرتبط بويژه دستگاه قضائي ، امنيت مطلوب و قابل قبولي در مرزهای استان حاکم است.

وي در تشريح اقدامات انجام شده توسط مرزبانی افزود: با توجه به اجراي منظم و مستمر طرح هاي ارتقاء امنيت در مرزها،افزايش 503 درصدي کشفيات انواع کالاي قاچاق در مرزهای استان را بدنبال داشته است.

خرم روی خاطر نشان کرد: 3هزارو334 گشت دريايي و خشکي در طول اين ایام صورت گرفت تا از هرگونه خطر و تهديدات جلوگيري بعمل آيد و همچنين نيروهاي امداد و نجات آماده باش خدمت به مردم بودند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان یادآورشد:در ایام تعطیلات نوروزی97 با تلاش شبانه روزي مرزبانان و همکاري ديگر دستگاه ها خصوصا دستگاه های قضای استان، 242 ميليارد و191میلیون و 724 هزار ریال انواع کالاي قاچاق کشف، 13 دستگاه خودرو سبک و سنگين و77فروند شناور حامل کالاي قاچاق توقيف ، 99 نفر قاچاقچي کالا دستگير شده است که به لحاظ انهدام باند قاچاق در مقايسه با مدت مشابه سال قبل 503درصد رشد و افزايش را شاهد بوديم.

این مقام ارشد مرزبانی هرمزگان اذعان داشت: کالای قاچاق کشف شده شامل:104هزارو400 پاکت سیگار،106 هزارو 8 پاکت انواع نوشیدنی،24هزارو313دستگاه انواع لوازم خانگی،21هزارو478ثوب البسه،12هزارو876قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی،76هزارکیلوگرم برنج و شکر و چای و هزاران قلم کالای دیگر نیز بوده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:در این مدت تعداد61 فقره پرونده قاچاق تا سقف یک میلیارد ریال و 23 فقره پرونده بالای یک میلیارد ریال تشکیل شده است.

اين مسئول انتظامي استان پيامد قاچاق کالا براي کشور را رشد مصرف گرايي، تجمل گرايي و نابودي توليد ملي توصيف کرد و از مرزنشینان خواست با ارائه اطلاعات خود در خصوص قاچاقچيان، در حمايت و پشتيباني از منابع ملي و حفظ و استمرار امنيت اقتصادي سهيم باشند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2958
تاریخ :1397/01/22 ساعت 08:13:43
تعداد بازدید: 124
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی