گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3117
تاریخ :1397/10/19 ساعت 09:11:02
تعداد بازدید: 1158
عدهاي به جاي همدردي با مردم دنبال خارج کردن رقيب خود هستند
email pdf word plus minus reset color
معاون اول رئيسجمهور گفت: در شرايط سخت بايد مردان بزرگ به ميدان بيايند. مطمئن هستم کارآفرينان ميتوانند اين دوره را خوب مديريت کنند، من قول ميدهم که با تمام وجود بمانم و از حمايت شما هم لحظهاي ترديد نخواهم کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، اسحاق جهانگيري امروز در سومين دوره اهداي نشان کارآفريني امين الضرب در تالار وحدت با بيان اينکه شرايط کشور سخت و دشوار است، اظهار کرد: ولي اين دوره طولاني نخواهد بود، چون بيمنطق و بي پشتوانه است؛ بنابراين بايد براي عبور از اين زمستان سخت برنامه ريزي کنيم.

وي ادامه داد: آمريکا ميخواهد معيشت مردم سخت شود تا فروپاشي اقتصادي و فروپاشي داخلي انجام شود، اما ما ميتوانيم اين دوره را خوب مديريت کرده و کوتاه کنيم، اما کوتاه کردن اين دوره شروطي دارد.  شرط اول آن است که مسئولان سياسي کشور بپذيرند که بايد انسجام و وحدت داخلي برقرار کنند و خود را دست افراد تندرو ندهند. انسجام داخلي از نان شب براي کشور واجبتر است.

جهانگيري بيان کرد: عدهاي از مردم زير فشارهاي اقتصادي هستند، اما عدهاي به جاي آنکه با مردم همدردي کنند هنوز دنبال خارج کردن رقيب خود هستند. ما بايد به داد ملت برسيم.

ملت با غولي مثل آمريکا مواجه است که فعالان اقتصادي کشور را تحت فشار قرار داده است. آقاي هاشمي ميگفت بايد به داد کارآفرينان برسيم. من ميدانم شرايط سخت است و برخي ظلم مي کنند که ميگويند در اين شرايط کارآفرينان دنبال سود خود هستند.

معاون اول رئيس جمهور با بيان اينکه بايد مسائل اقتصادي را اولويت بندي کنيم، بيان کرد: بايد مطمئن شويم معيشت مردم آسيب نميبيند. بايد کالاهاي ضروري و روزمره مردم تامين شود.

 از تجار و صنوف هم خواهش دارم تلاش کنند کالاها با قيمت خوب در اختيار مردم قرار بگيرد. مردم بعد از اين دوره کوتاه خواهند گفت چه کسي به آنها کمک کرده است؟ همچنين بايد براي تامين نياز ارزي کشور تلاش کرده و صادرات را افزايش دهيم.

 ميدانم کارآفرينان دل پري از صادرات دارند ولي صادرات نبايد از اولويت خارج شود. ما به ارز حاصل از صادرات نيازمنديم و آمريکا هم به همين دليل ميخواهد جلوي صادرات را بگيرد.

جهانگيري با بيان اينکه ميدانم مهمترين مسئله واحدهاي توليدي، نقدينگي است، خاطرنشان کرد: حل اين مساله در دستور کار دولت است تا واحدهاي توليدي کار خود را ادامه دهند. ما اگر موفق شويم توليد و صادرات را انجام دهيم و ارز مورد نياز را تامين کنيم، حتما از اين شرايط سخت عبور ميکنيم.

معاون اول رئيسجمهور تصريح کرد: در شرايط سخت بايد مردان بزرگ به ميدان بيايند. من مطمئن هستم کارآفرينان ميتوانند اين دوره را خوب مديريت کنند. من قول ميدهم که با تمام وجود بمانم و از حمايت شما هم لحظهاي ترديد نخواهم کرد. آنچه در توان دولت است را به ميدان ميآورم تا از اين دوره عبور کنيم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3117
تاریخ :1397/10/19 ساعت 09:11:02
تعداد بازدید: 1158
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی