گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3368
تاریخ :1398/12/24 ساعت 12:01:38
تعداد بازدید: 249
عضو شوراي اسلامي شهر بندرعباس: ورود گردشگر به هرمزگان بايد صفر شود
email pdf word plus minus reset color
عضو شوراي اسلامي شهر بندرعباس خواستار سختگيري و کنترل بيشتر در مبادي ورودي و خروجي استان هرمزگان شد.

عکس اصلی خبر

جواد بلارک در گفتوگو با ايسنا، افزود: در پي شيوع کرونا شاهد سختگيريهايي از جانب استانهاي مختلف در کنترل و مقابله با اين ويروس همهگير هستيم که اين موضوع بايد در استان هرمزگان نيز پديدار باشد.

وي با اشاره به نشست اعضاي شوراي اسلامي شهر بندرعباس با استاندار هرمزگان و تقدير از استقبال استاندار هرمزگان از درخواست اعضا بر کنترل در مبادي ورودي و خروجي استان، خاطرنشان کرد: عليرغم دستور استاندار مبني بر کنترل سختگيرانه در اين خصوص، متأسفانه مشاهدات و گزارشهاي بهدستآمده از عدم سختگيري و غربالگري مناسب در مبادي ورودي و خروجي استان دارد.

بلارک با بيان اينکه شهروندان استان هرمزگان همگي نگران شيوع هرچه بيشتر ويروس کرونا در سطح استان هستند، اضافه کرد: عدم ارائه خدمات به گردشگران و لغو اسکان مهمانان نوروزي از اقدامات مناسب در اين راه بوده اما شايد کافي نيست.

وي ادامه داد: بايد مسئولان استان اپيدمي شدن ويروس کرونا را جديتر گرفته و با منع ورود گردشگران به استان هرمزگان از شيوع آن در سطح استان ممانعت به عملآورند.

اين عضو شوراي اسلامي شهر بندرعباس با اشاره به اينکه انتظار مردم سختگيري بيشتر در اين زمينه است، تصريح کرد: متأسفانه عليرغم اعلام کاهش حضور گردشگران شاهد حضورازدهام جعميت در نقاط مختلف سطح شهر در چند روز گذشته هستيم و شايد کاهش ورود گردشگر چاره کار نباشد بلکه بايد به دنبال صفر کردن اين موضوع باشيم.

وي همچنين بر اتخاذ تدابيري براي کاهش حضور مردم در اجتماعات تأکيد کرد و افزود: متأسفانه برخي از شهروندان توصيههاي ستاد مديريت کرونا را جدي نگرفته و همچنان عليرغم توصيه هاي لازم در مکانهاي پرتردد شهر حضور دارند که بايد هرچه زودتر براي کاهش ميزان حضور و تعداد نيز تصميمي جدي از جمله کاهش ساعت فعاليت خدماتدهي کسبه يا محلهاي پرتردد گرفته شود.

بلارک در پايان با اشاره به ضرورت کاهش فعاليت ساعت کار دستگاه هاي اجرايي استان مبني بر مصون ماندن کارمندان از ويروس کرونا و کاهش تجمعات روزانه، گفت: انتظارمان از مسئولين استان بهويژه استاندار هرمزگان و دانشگاه علوم پزشکي تحقق وعده تأمين ماسک، دستکش و ژل و محلول ضدعفونيکننده در بازار استان براي تأمين خواستههاي مردم است و اميدوارم ازطريق پايگاههاي سلامت محلات تحت پوشش اين اقلام در اختيار مردم قرارگيرد تا افراد نيازمند هم از اين امکانات بهرمند شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3368
تاریخ :1398/12/24 ساعت 12:01:38
تعداد بازدید: 249
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی