گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 08:36:58
تعداد بازدید: 69
اکرمي خبر داد: ثبت نام هفت هزار هرمزگاني براي سفر اربعين حسيني
email pdf word plus minus reset color
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: نزديک به هفت هزار هرمزگاني براي سفر اربعين حسيني ثبت نام کرده اند که احتمال افزايش اين ميزان با توجه به زمان باقي مانده براي ثبت نام تا پنجم آبان ماه وجود دارد.

عکس اصلی خبر

بهروز اکرمي در نشست ستاد اربعين حسيني استان هرمزگان، با بيان اينکه فعاليت در ستاد اربعين حسيني بايد اعتقادي باشد، عنوان کرد: در ستاد اربعين حسيني استان براي تسريع در امور زائرين بايد نگاه اعتقادي داشت و قبل از وظيفه دستگاهي و اداري در اين راستا، آن را وظيفه اعتقادي خود دانست.

وي با تاکيد بر ضرورت رعايت نکات امنيتي زائران، گفت: تمامي دستگاه هاي مربوطه وظايف خود را به نحوي انجام دهند که کوچکترين خلا امنيتي در برنامه سفر و براي زائران ديده نشود و در کمال امنيت و آرامش سفر اربعين به انجام برسد.

اکرمي خاطرنشان کرد: موضوع بيوتروريسم جدي گرفته شود و تدابيري براي اين گونه موارد در تمامي زمان سفر اتخاذ
شود.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان بيان داشت: نزديک به هفت هزار هرمزگاني براي سفر اربعين حسيني ثبت نام کرده اند که احتمال افزايش اين ميزان با توجه به زمان باقي مانده براي ثبت نام تا پنجم آبان ماه وجود دارد.

 


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 08:36:58
تعداد بازدید: 69
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی