گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3181
تاریخ :1398/02/21 ساعت 09:07:55
تعداد بازدید: 66
معلمان برتر هرمزگان تجليل شدند
email pdf word plus minus reset color
همزمان با هفته معلم، مراسم استاني بزرگداشت و تجليل از معلمان برتر استان با حضور استاندار هرمزگان، مديرکل آموزش و پرورش هرمزگان ، نمايندگان مجلس و جمعي از مسئولان در سالن شهرک گاز بندرعباس برگزار شد.

عکس اصلی خبر

فريدون همتي استاندار هرمزگان در اين مراسم با بيان اينکه جايگاه معلم از استاندار و نماينده مجلس هم بالاتر است، اظهار داشت: شايد هر کسي را بتوان به عنوان استاندار، فرماندار يا بخشدار منصوب کرد اما براي امر خطير معلمي حتما بايد شخص از اصالت معلمي برخوردار باشد و هر کسي را نميشود در اين جايگاه قرار داد.

 استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در بحث حمايت از آموزش و پرورش برنامههاي خوبي در دستور کار است و با تمام توان آماده حمايت از اين نهاد هستيم.

احمد مرادي، نماينده مردم بندرعباس در مجلس شوراي اسلامي نيز اظهار داشت: براي رفع درصد بالايي از مشکلات معلمان، بايد باور به جايگاه والاي معلم را در بين مسؤولان عالي رتبه و دولت نهادينه کنيم.

 وي افزود: امروز معلمان داراي مشکلات معيشتي هستند و بسياري از آنها براي گذران امور معيشتي خود بايد به صورت چند شغل، فعاليت داشته باشند پس نميتوانيم اين انتظار را از آنها داشته باشيم که بازده بالايي در بحث تربيت دانش آموزان داشته باشند و همه بايد براي ارتقاء جايگاه معلم تلاش کنيم.

 حسين هاشمي تختي نماينده مردم بندرعباس در مجلس شوراي اسلامي نيز ابراز داشت: معلمان اجازه ندهند تبليغات مسموم، فضاي کشور را آلوده کند چرا که گاهي آنقدر دشمن با تبليغات فضا را آلوده ميکند که همه آن را باور ميکنند. وي تاکيد کرد: دشمن فضايي را فراهم کرده که مشروعيت و مقبوليت ما را از بين ببرد و اين وظيفه معلمان است که با بصيرت و آگاهيبخشي، نقشه دشمنان را نقش بر آب کنند.   موسي داديزاده، مديرکل آموزش و پرورش استان نيز هرمزگان ضمن تبريک بزرگداشت هفته معلم گفت: جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم بعد از وصول بخشنامه در 5 جلسه کاري نحوه انتخاب معلمان نمونه مشخص شد که 23 نفر معلم برتر انتخاب شدند.

 وي افزود: امسال ادارات و نهادهاي ديگر هم برنامه هايي براي تجليل از مقام معلمان برگزار کردند و بسياري از مديران ادارات با دعوت از معلمان دوران تحصيل خود از اين جايگاه شامخ معلم تجليل کردند.  مديرکل آموزش و پرورش هرمزگان خاطر نشان کرد: امسال به طور جداگانه از راهبران آموزشي و  معلمان چندپايه که در مناطق محروم در حال تدريس هستند نيز تقدير و تشکر شده است. آموزش و پرورش هرمزگان در ادامه با اشاره به اهم برنامه هاي هفته بزرگداشت مقام معلم در هرمزگان خاطرنشان کرد: غبارروبي گلزار شهدا و تقدير از خانواده شهداي فرهنگي ، برگزاري مراسم بزرگداشت مقام معلم در شهرستان ها و مناطق استان، شرکت در مراسم نماز جمعه ، ديدار با نماينده ولي فقيه در استان و اﺋمه جمعه شهرستان ها و مناطق، برگزاري مسابقات فرهنگي، ورزشي، انجام تست هاي سلامت، برگزاري مراسم تقدير از آموزگاران عشق توسط مديران کل و روساي ساير ادارات، همايش استاني بزرگداشت مقام معلم با تقدير از معلمان برتر،  معلمان مدارس چندپايه ،پيشکسوتان فرهنگي و فرزندان معلمان شهيد، برپايي نمايشگاه هاي مختلف فرهنگي- هنري،  و مراسم شب شعر فرهنگيان به عنوان بخشي از برنامه هاي هفته بزرگداشت مقام معلم در هرمزگان بود که با مشارکت پرشور فرهنگيان دانش آموزان اوليا و مربيان همراه بود.

گفتني است، در اين مراسم از معلمان برتر، راهبران آموزشي ، معلمان چند پايه، پيشکسوتان و خانوادههاي شهداي فرهنگي تجليل شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3181
تاریخ :1398/02/21 ساعت 09:07:55
تعداد بازدید: 66
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی