گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3368
تاریخ :1398/12/24 ساعت 11:59:59
تعداد بازدید: 288
کمک مالي فعالان اقتصادي هرمزگان براي مقابله با کرونا
email pdf word plus minus reset color
اتاق بازرگاني بندرعباس از تدوين برنامه کاري جديد خدمات دهي اين اتاق و کمک سه ميليارد ريالي فعالان اقتصادي استان براي خريد تجهيزات کمکي ضد ويروس کرونا و اهدا به ستاد مرکزي مبارزه با کرونا استان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، اتاق بازرگاني بندرعباس اعلام کرد: با هدف جلوگيري از شيوع ويروس کرونا اقدام به ارائه خدمات بر بستر وب و دورکاري از تاريخ 24 اسفندماه تا پايان تعطيلات نوروز نموده است.

 بنابر تصميات جديد، واحد صدور خدمات کارت و تمامي واحدهاي فعال در اتاق بازرگاني بندرعباس به صورت دور کاري و کاهش ساعات حضور کارکنان اتاق به دو ساعت در روز (از ساعت 9 الي11)  به کمک مقابله با ويروس کرونا مي رود.

با توجه به حجم کار واحد صدور گواهي مبداء اين واحد نيز از ساعت 10 الي 14 هر روز داير خواهد بود.

همچنين در در اتاق بازرگاني بندرعباس اطلاع رساني به کليه اعضا و تشکل هاي زيرمجموعه به منظور کمک و خريد اقلام مورد نياز بيمارستانهاي استان را در دستور کار قرار دادهايم.

بخش نخست اين کمکها تاکنون، شامل لباس مخصوص اتاق عمل به تعداد 497 دست، عينک محافظ به تعداد 360 دستگاه، دستگاه تست اکسيژن خون به تعداد 11 مورد، تبسنج گويا به تعداد 43 دستگاه، پنج هزار متر پارچه جهت توليد ماسک و مايع و ژلهاي ضدعفوني کننده خارجي است.

ارزش ريالي کمکهاي صورت گرفته از طرف فعالان اقتصادي استان تاکنون بالغ بر 3 ميليارد ريال بوده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3368
تاریخ :1398/12/24 ساعت 11:59:59
تعداد بازدید: 288
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی