گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 10:16:51
تعداد بازدید: 126
استاندار در کارگروه آموزش، پژوهش، فناوري و نوآوري استان: برج فناوري هرمز به زودي افتتاح ميشود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: با همت و تلاش مجموعه پارک علم و فناوري استان و کمک هاي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، برج فناوري هرمز پارک علم و فناوري هرمزگان در بندرعباس آماده شده و به زودي افتتاح خواهد شد.

عکس اصلی خبر

   دکتر فريدون همتي در نشست کارگروه آموزش، پژوهش، فناوري و نوآوري استان هرمزگان با اشاره به آماده سازي برج فناوري هرمز پارک علم و فناوري هرمزگان در بندرعباس، عنوان کرد: با همت و تلاش مجموعه پارک علم و فناوري استان و کمک هاي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، برج علم و فناوري هرمزگان در بندرعباس آماده شده و به زودي افتتاح خواهد شد.

    وي ادامه داد: در اين برج فضا و امکانات مناسب براي حضور و فعاليت مراکز رشد فناوري و شرکت هاي دانش بنيان فراهم شده است.

    استاندار هرمزگان افزود: برج فناوري هرمز پارک علم و فناوري هرمزگان به يک مرکز کاملاً علمي، تحقيقاتي و پژوهشي و فضايي براي گفتگو و تبادل نظر نخبگان، اساتيد و دانشگاهيان تبديل مي شود. همتي در ادامه با اشاره به بررسي اقدامات و محصولات توليدي شرکت هاي دانشبنيان در اين نشست، تصريح کرد: يکي از مهمترين محورها و برنامههاي ما در هرمزگان، فراهم کردن فضا براي فعاليت نخبگان و افراد توانمند علمي در راستاي توليد محصولات مبتني بر دانش و پژوهش است.

    وي گفت: توسعه فعاليت هاي شرکت هاي دانش بنيان در هرمزگان منجر به ارتقاي سطح توليد و ايجاد اشتغال و ثروت براي اين استان خواهد شد. استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: جذب نخبگان موجب تحولات بزرگ و سازنده در استان از جمله در حوزه توليد، درآمدزايي و اشتغال خواهد شد و اين امر منشاء پويايي بيشتر در استان است.همتي اضافه کرد: بايد بنياد نخبگان استان و پارک علم و فناوري همکاري بيشتري با يکديگر داشته و فضا جهت تعامل و همکاري بيشتر نخبگان و دانشگاهيان و کارآفرينان ايجاد شود.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: ما تمام تلاش خود را براي تسهيل فعاليت نخبگان در استان انجام ميدهيم تا با استفاده از اين ظرفيت و ايجاد کردن زمينه پرورش استعدادهاي نخبگان، تحولات بزرگي در استان رقم بخورد.up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 10:16:51
تعداد بازدید: 126
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی