گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2829
تاریخ :1396/06/21 ساعت 09:35:24
تعداد بازدید: 1369
بیست و نهمین جشنواره تئاتر هرمزگان امروز آغاز می شود
email pdf word plus minus reset color
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از برگزاری بیست و نهمین جشنواره تئاتر هرمزگان ۲۱ الی ۲۴ شهریور ماه در پلاتو آفتاب و فرهنگسرای طوبی بندرعباس خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فرهنگ و ارشاد هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در جمع خبرنگاران گفت: در این دوره از جشنواره هشت گروه نمایشی از شهرستان های مختلف استان حضور دارند که به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: مقدمات جشنواره از ابتدای امسال با همکاری انجمن نمایش استان آغاز شد و پس از اعلام فراخوان گروه های مختلفی نام نویسی کردند و پس از بازبینی آثار توسط داوران بازبین هشت گروه به مسابقه راه یافتند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد: از مجموع هشت گروه ، دوگروه از بندرعباس ، سه گروه از رودان و یک گروه از شهرستان های میناب ، هرمز، پارسیان در جشنواره بیست و نهم تئاتر هرمزگان حضور دارند.

درویش نژاد به برنامه های جنبی جشنواره اشاره کرد و اظهارداشت: در  جشنواره کارگاه های آموزشی مختلفی با حضور اساتید مطرح تهران برگزار می شود و همچنین جلسات نقد و بررسی آثار نیز هر روز در پلاتو آفتاب بعد از اجرای نمایش برگزار می شود.

بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان ۲۱ الی ۲۴ شهریور ماه با حضور گروه های نمایشی در پلاتو آفتاب بندرعباس و فرهنگسرای طوبی برگزار می شود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2829
تاریخ :1396/06/21 ساعت 09:35:24
تعداد بازدید: 1369
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی