گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3180
تاریخ :1398/02/18 ساعت 09:19:41
تعداد بازدید: 1600
مدیرکل فرهنگ هرمزگان از پیگیری برای ادامه تالار مرکزی بندرعباس خبر داد کورسوی امید برای فرهنگ نشینان
email pdf word plus minus reset color
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان با اشاره به اينکه پيگيريهاي لازم براي اخذ مجوز ادامه ساخت تالار مرکزي بندرعباس نيز در حال انجام است، خاطرنشان کرد: اميدوارم با بازنگري مجدد نيز اين پروژه به ساختش ادامه دهد و بسيار خوشبينم که اين موضوع در سالجاري محقق شود.

عکس اصلی خبر

رضا کمالي زرکاني در گفتوگو با ايسنا، افزود: در سالجاري ساخت 10 تا 12 فيلم کوتاه و مستند را مورد حمايت خواهيم داد که در اين راستا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، استانداري هرمزگان و سازمان سينمايي کشور مشارکت خواهند داشت و يکي از اين فيلمها بهصورت مستند حرفهاي خواهد بود.

وي با بيان اينکه سينما شهرستان حاجيآباد در مرحله فراخوان قرار دارد، تصريح کرد: در حال حاضر مبلغ 100 ميليون تومان از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، 60 ميليون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان و
50 ميليون تومان از سوي استانداري هرمزگان براي احداث اين سينما تخصيص
يافته و بهمحض آمدن سرمايهگذار همهچيز تحويل داده خواهد شد و در حال سينما آماده بهرهبرداري است.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان در خصوص آخرين وضعيت تالار مرکزي بندرعباس اظهار کرد: پروژه تالار مرکزي بندرعباس مطالبه مردم و هنرمندان استان است و بهرهبرداري از اين پروژه بهمنظور افزايش سرانه فرهنگي استان بسيار مهم و حائز اهميت است.

وي اضافه کرد: تا نهاد رياست جمهوري جهت برطرف شدن مشکل ادامه ساخت پروژه تالار مرکزي بندرعباس پيگيري کردهايم.

کمالي زرکاني با اشاره به اينکه پيگيريهاي لازم براي اخذ مجوز ادامه ساخت نيز در حال انجام است، خاطرنشان کرد: اميدوارم با بازنگري مجدد نيز اين پروژه به ساختش ادامه دهد و بسيار خوشبينم که اين موضوع در سالجاري محقق شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3180
تاریخ :1398/02/18 ساعت 09:19:41
تعداد بازدید: 1600
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی