گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3323
تاریخ :1398/10/23 ساعت 10:47:21
تعداد بازدید: 105
بمناسبت دهه مبارک فجر: افتتاح زمین بزرگ چمن مصنوعی بندر پل شهرستان بندرخمیر
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان گفت:زمین بزرگ چمن مصنوعی بندر پل بندر خمیر دهه فجر امسال افتتاح ومورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان، محمود رضا امیاری دراین خصوص اظهارداشت: از ابتدای سال تاکنون 56 پروژه ورزشی و 23 زمین چمن مصنوعی در استان بمناسبت هفته دولت و هفته تربیت بدنی با حضور معاونین وزارت ورزش وجوانان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته است.وی افزود: توسعه زیرساخت های ورزش در سراسر استان یکی از برنامه های مهم این اداره کل می باشد و درخصوص همگانی نمودن ورزش در بین جوانان بویژه جوانان روستاها ، بخش ها و شهرستان های استان زیرساخت های ورزشی را درحد توان توسعه داده ایم و در دستور کار خود قرارخواهیم داد .

مدیر کل ورزش و جوانان افزود : یکی از این پروژه ها که در دهه مبارکه فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت زمین چمن مصنوعی بندر پل شهرستان بندرخمیر به مساحت 7هزار و 560متر مربع و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان در دست اجرا می باشد که در دهه مبارکه فجر افتتاح و مورد بهره برداری مردم این منطقه قرار خواهد گرفت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3323
تاریخ :1398/10/23 ساعت 10:47:21
تعداد بازدید: 105
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی