گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2953
تاریخ :1396/12/23 ساعت 08:12:54
تعداد بازدید: 282
میترا اصغری مدال های طلا مسابقات شطرنج دانشجویان منطقه 7 کشور را درو کرد
email pdf word plus minus reset color
میترا اصغری شطرنجباز خوش فکر و پر تلاش هرمزگانی با کسب 4 مدال طلای مسابقات شطرنج دانشگاه های منطقه ۷ کشور نگاه های دست اندرکاران این رشته تمرکزی را به خود معطوف کرد.

عکس اصلی خبر

شهناز خوش

خبرنگار و دبیر سرویس ورزش

مسابقات شطرنج دانشگاه های منطقه هفت کشور با حضور دانشجویان دانشگاه های شیراز – صنعتی شیراز – حافظ و جهرم در سه بخش تیمی و سریع و برق آسا به میزبانی دانشگاه صنعتی شیراز به سرداوری پریسا سبحانی و داوری سارا کاظمی برگزار شد. این مسابقات تحت نظارت هما نیک سرشت ناظر انجمن دانشجویی و خانم تشکر کارشناس تربیت بدنی دانشگاه شیراز انجام شد که در خاتمه نتایج ذیل حاصل شد.

بخش تیمی

در بخش تیمی ، تیم های دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی شیراز جهت کسب سهمیه حضور در المپیاد دانشجویی که با شرکت نمایندگان کلیه مناطق کشور به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد به رقابت پرداختند. این مسابقات به صورت دوره ای در دو دور برگزار که در نهایت تیم دانشگاه شیراز موفق شد با ۶ امتیاز به مقام قهرمانی و کسب مجوز سهمیه حضور به عنوان نماینده منطقه هفت کشور دست یابد

در این مسابقات کلیه بازیکنان دانشگاه شیراز به مقام قهرمانی میزهای خود نیز دست یافتند.

بخش مسابقات سریع:

در این بخش از مسابقات ده نفر از شطرنجبازان دانشگاه های شیراز –  حافظ –  صنعتی شیراز و جهرم شرکت نموده بودند که مسابقات در ۵ دور به روش سوئیسی برگزار شد و در خاتمه :

میترا اصغری از دانشگاه شیراز با کسب ۴.۵ امتیاز به مقام قهرمانی رسید.

زهرا کریم زاده از دانشگاه شیراز با کسب ۳.۵ امتیاز دوم شد.

فاطمه ظاهری از دانشگاه صنعتی شیراز با کسب ۳ امتیاز به مقام سومی قناعت کرد.

بخش مسابقات برق آسا «بلیتس»

در این بخش از مسابقات ده نفر از شطرنجبازان دانشگاه های شیراز –  حافظ –  صنعتی شیراز و جهرم شرکت نموده بودند که مسابقات در ۵ دور به روش سوئیسی برگزار شد و در خاتمه :

میترا اصغری از دانشگاه شیراز با کسب ۴  امتیاز با پوئن شکنی بالاتر مقام نخست را به خود اختصاص داد.

مرضیه زردکوهی از دانشگاه حافظ با کسب ۴  امتیاز با پوئن شکنی کمتر در

جای دوم ایستاد.

زهره دلیریان از دانشگاه صنعتی شیراز با کسب ۴ امتیاز با پوئن شکنی کمتر به مقام سومی اکتفا کرد. گفتنی است ، میترا اصغری مقام قهرمانی بخش های بلیتس ، سریع ، میز یک و تیمی مسابقات شطرنج دانشگاه های منطقه ۷ کشور را کسب کرد ضمن این که تیم شطرنج دانشگاه شیراز قهرمانی مسابقات شطرنج دانشگاه های منطقه ۷ کشور را نیز از آن خود کرد. گروه ورزشی روزنامه ندای هرمزگان درخشش میترا اصغری شطرنجباز هرمزگانی و کسب ۴ مدال طلا در این رقابت ها را به جامعه شطرنج و ورزش استان تبریک عرض می کند ، به امید موفقیت این شطرنجباز خوش فکر در مسابقات شطرنج المپیاد دانشجویان کشور.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2953
تاریخ :1396/12/23 ساعت 08:12:54
تعداد بازدید: 282
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی