گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2774
تاریخ :1396/04/17 ساعت 09:07:54
تعداد بازدید: 966
مراسم اختتامیه لیگ هندبال کارگری بانوان استان هرمزگان برگزار شد
email pdf word plus minus reset color
مراسم اختتامیه هندبال کارگری بانوان استان هرمزگان با حضور بیژن شبانکاره رییس هیات هندبال کارگری ، بهزاد نامورجاه رییس ورزش های کارگری استان هرمزگان و فرشید اسپید دبیر ورزش های کارگری برگزار شد.

عکس اصلی خبر

ندای هرمزگان- محمدرضا قنبرپور

نامورجاه رییس ورزش های کارگری استان هرمزگان و فرشید اسپید دبیر ورزش های کارگری برگزار شد.

شبانکاره در مراسم اختتامیه مسابقات هندبال کارگری بانوان  استان هرمزگان گفت:برگزاری مسابقات  با این کیفیت و استقبال از سوی بانوان کم نظیر و خارج از تصور بود.

وی در ادامه افزود: مسابقات هندبال کارگری بانوان  با حضور 13 تیم از سراسر استان استان برگزار گردید. تعداد تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات نسبت به مدت مشابه در سال گذشته از رشد چشم گیری برخوردار بود و از نظر کیفی نیز در سطح قابل قبولی برگزار شد.

شبانکاره ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در سال های آینده این رقابت ها را از لحاظ کمی و کیفی بصورت بهتری برگزار کنیم و برای این کار به حمایت های بیشتری از سوی فعالان حوزه  ورزش بانوان نیاز داریم ، با توجه به مسائل و شرایط موجود  در مجموع از سطح مسابقات راضی بودیم و جا دارد از حضور ورزشکاران و ورزش دوستان در این دوره از مسابقات و همچنین برگزار کنندگان آن کمال تشکر را داشته باشیم. این مقام مسئول در خصوص نحوه برگزاری مسابقات گفت: مسابقات در دو بخش که دور اول بصورت دوره ای و دور دوم بصورتMWبرگزار و در مرحله آخر رده بندی و  فینال برگزار شد. تیم های موبایل اروند ، کارگران  و  موبایل اروند سورو  به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. جام اخلاق این دوره از رقابت ها نیز به دانشگاه پیام نور بندرعباس رسید.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2774
تاریخ :1396/04/17 ساعت 09:07:54
تعداد بازدید: 966
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی