گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2828
تاریخ :1396/06/20 ساعت 09:21:59
تعداد بازدید: 2403
بانوی هرمزگانی بهترین بازیکن فوتسال کشور در سال 95 شد
email pdf word plus minus reset color
فهیمه زارعی بازیکن بشاگردی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز به عنوان برترین بازیکن فوتسال بانوان ایران در سال 95 انتخاب شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، در حالی عصر امروز مراسم برترین های فوتسال ایران در مجموعه انقلاب تهران برگزار شد که فهیمه زارعی بازیکن بشاگردی تیم ملی حفاری اهواز عنوان بهترین بازیکن فوتسال کشورمان در سال 95 را از آن خود کرد.

فهیمه زارعی متولد سوم دی ماه سال ۱۳۶۴ و گل وی به تیم فوتسال بانوان مالزی، بهترین گل تاریخ فوتسال در سال 2016 به انتخاب سایت انگلیسی metro .co .uk شد. وی دارای ۲۱ بازی ملی و ۱۳ گل زده است.

فهیمه در یک خانواده اصیل با وضعیت اجتماعی خوب رشد کرد تا اینکه کمکم به فوتبال علاقهمند شد، او از کودکی عاشق فوتبال بود.

زارعی برای پیشرفت خود با توجه به کمبود امکانات در شهرستان بشاگرد به شهرستان میناب رفت و کارش را در آنجا ادامه داد.

گرچه مشکلات فراوانی برای این بانوی بشاگردی تا اوج پیشرفت وجود داشت، اما والدینش به خصوص پدر او از همه نظر یار و پشتیبان او بود تا اینکه به تیم ملی فوتسال بانوان ایران دعوت شد.

این ملی پوش بشاگردی در پست مهاجم بازی میکند و تاکنون ۲۱ بازی را برای تیم ملی کشورمان انجام داده است و ۱۳ گل ملی را در پرونده خود دارد که آمار بسیار خوب و چشمگیری است.

یکی از افتخارات فهیمه زارعی عنوان بهترین بازیکن فوتسال بانوان ایران در سال ۸۷ است و با جرعت میشه گفت تکنیکی ترین فوتسالیست در تاریخ فوتسال ایران به حساب می آید.

کسب مقام قهرمانی رقابت های جام ملت های آسیا در مهر ماه ۱۳۹۴ نیز یکی دیگر از افتخارات این بانوی بشاگردی است که وی نیز نقش بسزایی در قهرمانی تیم ملی کشورمان داشت.

زارعی همچنین در بازی نیمه نهایی این رقابت ها مقابل تیم مالزی فوق العاده حاضر شد و با دو گل زده بهترین بازیکن میدان شناخته شد.همچنین پایگاه اینترنتی مترو، یکی از گل های این بازیکن به مالزی را کاندیدای بهترین گل تاریخ فوتسال اعلام کرد. این پایگاه اینترنتی نوشت: گل فهیمه زارعی ملیپوش تیم فوتسال بانوان ایران در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی زنان آسیا به مالزی نامزد کسب عنوان بهترین گل تاریخ فوتسال شد.همچنین فهمیه زارعی به همراه فرشته کریمی در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان دو تن از اعضای تیم برتر انتخاب شدند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2828
تاریخ :1396/06/20 ساعت 09:21:59
تعداد بازدید: 2403
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی