گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2979
تاریخ :1397/02/27 ساعت 09:14:38
تعداد بازدید: 114
ورزش بانوان هرمزگان در کانون توجه مسوولان
email pdf word plus minus reset color
استاندار:از هیچ کمکی به ورزش بانوان هرمزگان دریغ نخواهم کرد

عکس اصلی خبر

استاندار هرمزگان گفت: موفقیت فهیمه زارعی در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا نشان داد تمامی بشاگردیها توانمند هستند و باید به تواناییهای خود ایمان داشته باشند.

فریدون همتی افزود: باعث افتخار است که از بشاگرد چنین بانویی به تیم ملی راه یافته و گلزنی میکند و برای هرمزگان افتخارافرینی می کند.

وی اظهار کرد: این موفقیت نشان داد تمامی بشاگردیها توانمند هستند و باید به تواناییهای خود ایمان داشته باشند و بتوانند تواناییهای خود را بروز دهند و همانطور که فهیمه زارعی توانست.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه به همه مردم هرمزگان، جامعه ورزش، دیگر بازیکنان و خانواده وی تبریک عرض میکنم، خاطرنشان کرد: از مدیرکل ورزش و جوانان میخواهم که برنامهای را برای شناسایی و پرورش بیشتر چنین افرادی برنامههایی تدوین کند.

وی اضافه کرد: از هیچ کمکی برای کمک به فهیمه زارعی و سایر ورزشکاران استان هرمزگان دریغ نخواهم کرد و برای موفقیت وی و دیگر ورزشکاران و جامعه ورزش آرزوی سلامتی و موفقیت بیشتر دارم.

همتی در پایان در خصوص درخواست بانوان فوتسالیست حاضر در خصوص حمایت از تشکیل تیم فوتسال بانوان هرمزگان جهت حضور مجدد در لیگ برتر کشور، عنوان کرد: بهطور حتم این موضوع را پیگیری کرده و اداره کل ورزش و جوانان درخواست خود را ارائه و از هیچ تلاشی برای تحقق این خواسته جامعه بانوان ورزش هرمزگان کوتاهی نخواهم کرد.

 در این مراسم استاندار هرمزگان با هدایایی از موفقیت فهیمه زارعی تقدیر کرد و قول مساعد جهت حل مشکل مسکن این بانوی افتخارآفرین را داد. / ایسنا/


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2979
تاریخ :1397/02/27 ساعت 09:14:38
تعداد بازدید: 114
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی