گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3273
تاریخ :1398/08/13 ساعت 12:24:04
تعداد بازدید: 97
مديرکل ورزش و جوانان هرمزگان خبرداد: سفر معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي به همراه 8 رييس فدراسيون به بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
مديرکل ورزش و جوانان هرمزگان از سفر معاونت توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان به همراه 8 رييس فدراسيون به بندرعباس خبرداد.

عکس اصلی خبر

  گروه ورزش

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان ؛ محمود رضا امياري گفت : طي دعوتي که اينجانب از دکتر محمد رضا داورزني معاونت توسعه ورزشهاي قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش وجوانان و 8 رييس فدراسيون جهت ميزباني مسابقات بين المللي جام خليج فارس داشته ام  در تاريخ 12  آبان ماه به بندرعباس عزيمت کردند تا شرايط ميزباني هرمزگان  جهت برگزاري جام ملي و بين المللي خليج فارس را بررسي کنند.

وي در ادامه تصريح کرد : در اين سفر معاونت ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان به همراه هيات همراه از شرايط امکانات و زير ساخت هاي لازم براي برگزاري مسابقات بين المللي جام خليج فارس را ارزيابي و برنامه ريزي هاي لازم جهت برگزاري اين رقابت ها را دردستور کارخود قرار خواهند داد.

مديرکل ورزش و جوانان هرمزگان بيان داشت : دکتر داورزني در ادامه سفرخود، در نشست تخصصي بادکتر همتي استاندار هرمزگان باتفاق 8 رييس فدراسيون شرکت خواهد کرد تا در مورد برگزاري جام خليج فارس و ميزباني هرمزگان در رقابت هاي رشته هاي مختلف گفت و گوهاي لازم را انجام دهد.

امياري اظهار داشت : از ديگر برنامه هاي سفر يک روزه معاونت توسعه ورزش هاي قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان و  هيات همراه و 8  رييس فدراسيون ، شرکت در آيين تجليل از مدال آوران اولين و دومين دوره المپياد استعدادهاي برتر ورزشي کشور و تجليل از مديران سابق اداره کل ورزش و جوانان استان که در سالن اجتماعات شرکت گاز هرمزگان برگزار خواهد شد شرکت خواهند کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3273
تاریخ :1398/08/13 ساعت 12:24:04
تعداد بازدید: 97
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی