گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3401
تاریخ :1399/02/29 ساعت 10:02:21
تعداد بازدید: 133
در دیدار مسوولان هرمزگان با وزیر ورزش چه گذشت؟
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان به‌ همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت‌ و گو کردند و آخرین وضعیت پروژه ‌ها ی نیمه‌تمام ورزشی در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

عکس اصلی خبر

 گروه ورزش

فارس؛ دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان به‌همراه محمود رضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان با دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت‌ و گو کردند و آخرین وضعیت پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدار توافق شد تا علاوه بر اعتبارات مصوب هر یک از پروژه‌ها، با اختصاص اعتبارات ملی از سوی وزارت ورزش و جوانان در جهت تسریع در اتمام و تکمیل پروژه‌های نیمه‌ تمام ورزشی هرمزگان حمایت لازم انجام شود.بهره‌برداری و افتتاح فاز اول ورزشگاه 10 هزار نفری شهرستان میناب و سالن ورزشی سام و زال قشم در هفته دولت سال جاری، توسعه امکانات ورزشی استان و نیز بررسی روند جاری ورزش هرمزگان و ظرفیت‌ ها ی موجود استان در خصوص برگزاری مسابقات و حضور یک نماینده از استان هرمزگان در لیگ دسته یک فوتبال کشور، در این دیدار مورد تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه این نشست اعتباراتی برای تجهیز مجموعه ورزشی 20 هزار نفری خلیج فارس، آغاز عملیات احداث سالن ورزشی 6 هزار نفری بندرعباس و ساخت دهکده ورزش‌ ها ی آبی و ساحلی در استان، اختصاص داده شد.

محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان نتایج جلسه استاندار با وزیر ورزش و جوانان را مفید و مؤثر خواند و گفت : جهت افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌ ها ی عمرانی ورزشی استان از وزیر ورزش دعوت می‌کنیم که به هرمزگان سفر کنند.

وی ادامه داد : بر همین اساس ضرورت دارد که از ظرفیت‌ ها ی ارزشمند موجود استفاده مطلوب برده شود و گام‌ های مؤثری در جهت تکمیل و توسعه زیرساخت‌ های ورزشی استان برداشته شود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3401
تاریخ :1399/02/29 ساعت 10:02:21
تعداد بازدید: 133
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی