گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 10:40:35
تعداد بازدید: 95
مسابقات شطرنج خانواده در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
هفتمین دوره مسابقات شطرنج خانواده با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و هیئت شطرنج هرمزگان در بندرعباس برگزار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: تأثیر ورزش بر سلامتی جسمانی و روانی و میزان مشارکت شهروندان امری انکار نشدنی است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: فعالیتهای همگانی و خانوادگی، علاوه بر سلامت جسمانی و روانی افراد جامعه، زمینه ارتباط و مشارکتی مفرح میان شهروندان را فراهم میآورد.

وی تصریح کرد: هفتمین دوره مسابقات شطرنج خانواده با هدف ارتقای شورونشاط، سلامت و مشارکت خانوادهها با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و هیئت شطرنج هرمزگان در خانه شطرنج بندرعباس برگزار شد.

جهانبخش ادامه داد: این مسابقات با حضور ١٩ خانواده در قالب تیمهای دو نفره به روش سویسی در ٧ دور برگزار شد.

وی تصریح کرد: در پایان این رقابتها خانواده فلاح مقام اول، برادران علیزاده مقام دوم و برادران عبدالصمدی مقام سوم را کسب کردند و همچنین خانواده ذاکری جایزه ویژه این دوره مسابقات را از آن خود کردند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 10:40:35
تعداد بازدید: 95
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی