گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3280
تاریخ :1398/08/25 ساعت 14:11:17
تعداد بازدید: 204
شکست آذر خش برابر مدعي قهرماني
email pdf word plus minus reset color
از سري مسابقات هفته شانزدهم رقابت هاي ليگ برتر فوتسال باشگاه هاي کشور دو تيم آذرخش بندر عباس و گيتي پسند اصفهان رو در روي هم در سالن فجر بندرعباس صف آرايي کردند که آذرخش بندر عباس در يک ديدار خانگي نتيجه را به مدعيي قهرماني واگذار کرد.

عکس اصلی خبر

  گروه ورزش

در بازي رفت دو تيم که در اصفهان برگزار شد گيتي پسند 10 بر 2 آذرخش را با شکست مواجه کرد ؛ در اين بازي هم  آذرخش براي گرفتن سه امتياز به ميدان رفت تا بر جبران شکست دور رفت جايگاه خود را هم در جدول رده بندي بهبود بخشد.

آذرخشي ها که براي پيروزي وارد زمين شده بودند بازي را با برنامه آغاز و نشان دادند در برابر اين تيم که از بازيکنان مطرح فوتسال کشور سود مي برد تيمي دست و پا بسته نمي باشند و چند موقعيت گلزني داشتند  ولي اين گيتي پسند بود که در دقيقه 16 توسط علي اصغر حسن زاده گل اول را به تور دروازه آذرخشي ها دوخت.

برتري تيم سفيدپوش گيتي پسند تنها يک دقيقه دوام داشت و ميلاد چراغي با شوت بسيار ديدني گل مساوي را وارد دروازه حريف کرد. بعد از اين که آذرخش گل مساوي را به ثمر رساند باز هم مي توانست گل بزند اما روي يک ضدحمله گل دوم را دريافت کرد و اين بار پيمان حفيظي براي گيتي پسند گلزني کرد تا نيمه نخست را شاگردان روز پيکر با شکست به رختکن بروند.

در نيمه دوم نارنجي پوشان آذرخش براي جبران گل خورده با عجله بازي را شروع کردند که  شاگردان حميد بي غم به علت تجربه بالاي خود از اين امر سود بردند و دوبار ديگر توسط پيمان حفيظي و سعيد احمد عباسي به گل رسيدند. آذرخش بندر عباس پس از دريافت اين دو گل بي محابا روي دروازه گيتي پسند حمله کرد تا اين که پوريا گلشني گل دوم را براي تيمش به ثمر رساند.  تيم گيتي پسند که پيروز ميدان بودند هرچه بازي روي به پايان مي رفت منسجم تر در زمين ظاهر مي شدند و اين نظم تيمي و کار گروهي باعث شد تا آن ها توسط علي اصغر حسن زاده به گل پنجم هم برسند و نتيجه پنج بر دو تا پايان بازي حفظ شد و گيتي پسند در بندرعباس به سه امتياز شيرين رسيد.

گفتني است ؛ ميلاد چراغي، محمد خرم، عارف شبانگرد،بهزاد ميري زاده، ناصر حاجي،مهرداد قنبرزاده، متين قادري ، پوريا گلشني، اسحاق سورغالي، محمدزاهدي، محمد بني اسدي و امير خون جهان بازيکنان آذرخش در اين ديدار بودند که با هدايت عباس روز پيکر به ميدان رفتند ضمن اين که براي تيم گيتي پسند اصفهان هم که هدايت آن را حميد بي غم بر عهده داشت ؛ محمدرضا سنگ سفيدي،محمد کشاورز،علي اصغر حسن زاده، مسعوديوسف، ميثم برمشوري، سعيد احمدعباسي، پيمان حفيظي، حسين فهيمي،ابوالفضل حسن خاني، محمد حسين درخشاني، الکس فالکون و مهدي مهدي خاني بازي نمودند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3280
تاریخ :1398/08/25 ساعت 14:11:17
تعداد بازدید: 204
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی