گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:21:33
تعداد بازدید: 95
دومين شکست بسکتباليست هاى هرمزگانى در سوپر ليگ بانوان کشور
email pdf word plus minus reset color
تيم خانه بسکتبال بندرعباس در هفته دوم مسابقات سوپر ليگ بسکتبال بانوان کشور نتيجه را به تيم نامي نو اصفهان واگذار کرد.

عکس اصلی خبر

خبرگزارى صدا و سيما ، در اين هفته از مسابقات نماينده استان با نتيجه 71 بر 43 مغلوب ميزبان خود تيم قدرتمند نامى نو اصفهان شد.

ضمن اين که اين تيم در سال گذشته با نام پيروان شهداى خورگو بندرعباس در رقابت هاي ليگ دسته اول کشور موفق به کسب عنوان نايب قهرماني شد و جواز حضور در رقابت هاي فصل جاري سوپرليگ بسکتبال بانوان را کسب کرد.

شايان گفتن است ، فصل جديد مسابقات سوپر ليگ بسکتبال بانوان کشور با حضور 12 تيم در دو گروه شش تيمى در حال برگزاريست ضمنا تيم خانه بسکتبال بندرعباس در گروه دوم با تيم هاى صدرا شيراز ، نامى نو اصفهان ، گروه بهمن تهران ، نارسينا و پاز تهران هم گروه مي باشد که در گروه نخست نيز تيم هاي پالايش نفت آبادان، گاز تهران، دانشگاه آزاد تهران، دانشگاه گلستان، باژوند بوشهر و عباسي تهران با يکديگر رقابت مي کنند. گفتني است ، در سال هاي گذشته تيم شهرداري بندرعباس به مدت شش فصل در رقابت هاي سوپر ليگ بسکتبال بانوان کشور شرکت کرد اما از سال گذشته و با تصميم مسوولان باشگاه از حضور در اين رقابت ها انصراف داد ضمن اين که اين تيم در سال هاي 93 و 94 بر سکوي سوم کشور ايستاد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:21:33
تعداد بازدید: 95
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی