گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2955
تاریخ :1396/12/27 ساعت 08:01:26
تعداد بازدید: 276
برنامه ریزی بدون حمایت راه به جایی نمی برد
email pdf word plus minus reset color
خوانندگان و علاقمندان مستحضر هستند که در سال های گذشته با وجود جوانان دختر و پسر مستعد هرمزگانی ، ورزش استان در رشته های مختلف که با فیزیک بدنی آنان مطابقت داشت و حتی رشته هایی که این گونه نبود درجا می زد و فقط جرقه هایی بود که زده می شد تا این جوانان با استعداد عناوینی را در کشور کسب کنند.

عکس اصلی خبر

شهناز خوش

 خبرنگار و دبیر سرویس ورزش

اما  از زمانی که دانشور در راس ورزش استان هرمزگان قرار گرفت این روند فرق کرد و جوانان پرتلاش استان چه دختر و چه پسر عناوین درخور توجه ای را در رشته های مختلف ورزشی در مسابقات کشور ، بین المللی ، آسیایی جهانی  و حتی 5 مدال از بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی کسب کردند در صورتی که استان هرمزگان تا کنون ورزشکار اعزامی به این بازی ها را نداشت چه رسد به کسب این تعداد مدال از این آوردگاه مهم همچنین عده زیادی از این تلاشگران به اردو های تیم های ملی شدند که در نهایت پیراهن تیم های ملی رشته های مختلف کشورمان را بر تن کردند.

نگارنده قبل از این که دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان که از تجربیات بسیار مهمی برخوردار است در راس ورزش استان قرار گیرد ضمن تایید او وی را با عنوان« عصاره ورزش » استان هرمزگان نام بردم چون او تمامی مراحل کارمندی را با نمره قبولی طی کزده بود و با  زیر و بم ورزش استان کاملا آشنایی داشت.

انتخاب معاونین تحصیلکرده توسط  دانشور ، برنامه ریزی دقیق  کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت ، حمایت های معنوی وکمی هم  مادی  دکتر جادری و دکتر همتی استانداران هرمزگان و همکاری معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی ، تعامل با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، برنامه ریزی روسای هیات های ورزشی  بازدید های مستمر مدیر کل و معاونین مدیر کل از شهرستان ها ، شهر ها ، بخش ها و حتی روستا ها و برطرف کردن مشکلات آن ها، تجلیل از مدال آوران دختر و پسر رشته های مختلف ورزشی ، پیشکسوتان ، ورزشی نویسان ، مربیان ، خیرین ورزشیار  و در خارج از استان حمایت های معنوی و مادی دکتر گودرزی و دکتر سلطانی فر  وزرای وقت ، معاونین وزیر ، مدیران کل در وزارتخانه و تعامل صد در صد دانشور با آنان نیز سبب شد تا ورزش استان هرمزگان کم کم به جایگاه خود نزدیک شود و تیم های ورزشی عناوین قابل توجهی را در کشور و لیگ های برتر ، دسته 1 ، 2 و 3 کسب نمایند.

خوانندگان و علاقمندان واقف هستند که بدون اعتبار و حمایت مسوولان بلند پایه به هیچ عنوان نمی توان موفقیتی را بدست آورد همچنین بدون برنامه ریزی دقیق و منطقی و عدم تلاش مسوولان ورزش استان علیرغم داشتن اعتبار نیز نمی توانیم راه به جایی ببریم و در این مدتی که دانشور سکان هدایت ورزش استان را در دست دارد به این موفقیت ها برسیم و مدال های طلا ، نقره و برنز مسابقات قهرمانی کشور ، بین المللی ، بازی های آسیایی و جهانی را بر روی سینه ورزشکاران استان هرمزگان نظاره کنیم.

به هر حال دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان که مدیری منطقی و بدون حاشیه است توانسته مشکلات ورزش استان هرمزگان را در حد توانش بر طرف نماید اما تا رسدن به جایگاه اصلی فاصله زیادی داریم که با گذشت زمان و برنامه ریزی صحیح میسر می شود.

در حال حاضر دیگر تیم های ورزشی رشته های مختلف نه این که زنگ تفریح تیم ها در سطح کشور نیستند بلکه نام آن ها سبب دلهره شان هم می شود کما این که تیم های هرمزگانی در سه  چهار ماه گذشته که میزبان مسابقات قهرمانی کشور بودند عناوین اول تا سوم کشوری را در بخش بانوان و آقایان کسب کرده اند که به طور قطع با حمایت مسوولین برای کشور نیز افتخار آفرین هم می شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2955
تاریخ :1396/12/27 ساعت 08:01:26
تعداد بازدید: 276
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی