گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2952
تاریخ :1396/12/19 ساعت 09:53:05
تعداد بازدید: 286
نایب قهرمانی تیم فوتسال نوجوانان تربیت حاجی آباد
email pdf word plus minus reset color
تیم نوجوانان تربیت حاجی آباد نایب قهرمانی مسابقات فوتسال لیگ برتر استان هرمزگان را از آن خود کرد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

مجید مسعودی مربی تیم فوتسال نوجوانان تربیت حاجی آباد گفت : مسابقات فوتسال لیگ برتر استان هرمزگان در 4 گروه آغاز گردید که نوجوانان تربیت این شهرستان در گروه اول با تیم های فوتسال پرواز بندرعباس ، فانوس هرمز ، پرسپولیس و ابومسلم بندرعباس به رقابت پرداختند که در مجموع بازی های رفت و برگشت که به میزبانی بندرعباس و جزیره هرمز در مرحله گروهی برگزار گردید با کسب 13 امتیاز به عنوان تیم دوم از گروه خود صعودکردند.

وی همچنین بیان داشت : مرحله حذفی این مسابقات که با حضور 8 تیم برتر گروه های 4 گانه در سالن ورزشی کارگران بندرعباس برگزار گردید ، ابتدا تیم فوتسال نوجوانان تربیت در تساوی با نبرد بندرعباس موفق  شد در ضربات پنالتی با نتیجه 4-3 این تیم را با شکست بدرقه نماید و به جمع 4 تیم برتر این رقابت ها  بپیوندد و در مرحله قبل پایانی نیز در تساوی با تیم فوتسال غدیر بندرعباس در ضربات پنالتی با نتیجه 5-4 این تیم را هم شکست داد و به دیدار پایانی این رقابت ها صعود کرد.

وی با بیان این که دیدار پایانی این رقابت ها بین تیم های تربیت حاجی آباد و سرخ آبی پوشان بندرعباس در سالن فجر مجموعه ورزشی تختی بندر عباس برگزار شد تیم تربیت توانست مقام نایب قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد.

مسعودی در پایان از تمامی عواملی که در این موفقیت با مجموعه ورزشی جوانان تربیت این شهرستان همکاری داشتند به ویژه مدیریت باشگاه آقای زحمتکش ،  هیئت فوتبال شهرستان  ، کشاوزشهرداری و حسن زاده شهر دار ،  معصومی  شورای شهر ، اداره ورزش و جوانان ،  ورزشکاران و خانواده ها تقدیر و تشکر کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2952
تاریخ :1396/12/19 ساعت 09:53:05
تعداد بازدید: 286
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی