گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:17:15
تعداد بازدید: 98
گرايش جوانان به امر ورزش مؤلفه اساسي درکاهش جرايم و آسيب هاي اجتماعي است
email pdf word plus minus reset color
رئيس کل دادگستري استان هرمزگان اظهار داشت : غني سازي اوقات فراغت و گرايش جوانان به امر ورزش مؤلفه هايي اساسي در کاهش جرايم و آسيب هاي اجتماعي است.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان،محمودرضا امياري مديرکل ورزش و جوانان هرمزگان به همراه هيأتي متشکل از اعضاي شوراي معاونين اين اداره کل  با حجت الاسلام والمسلمين اکبري ديدار و گفتگو کرد.

مدير کل ورزش و جوانان هرمزگان ضمن ابراز خرسندي از ديدار با حجت الاسلام والمسلمين اکبري گزارشي از عملکرد و وضعيت ورزش استان ارائه نمود ، وي با اعلام برنامه اين اداره کل به منظور احداث دهکده بزرگ ورزشي در بندرعباس اظهار داشت : هم اکنون 44 هيأت استاني و 370هيأت شهرستان در مناطق مختلف هرمزگان فعاليت دارند و بسياري از اين هيأت هاي ورزشي در سطوح مختلف ملي و بين المللي حائز عناوين برتر
مي باشند. در ادامه اين ديدار،حجت الاسلام والمسلمين اکبري رئيس کل دادگستري استان هرمزگان ضمن گراميداشت ايام سوگواري اربعين حسيني و همچنين تبريک انتصاب مديرکل جديد ورزش و جوانان استان اظهار داشت:حوزه ورزش و جوانان بسيار حائز اهميت است و نقش مؤثري در پيشگيري از جرائم و آسيب هاي اجتماعي ايفاء مي نمايد. وي گفت : توجه به فعاليت
هاي ورزشي نقش به سزايي در ارتقاء سطح سلامت جامعه ايفاء مينمايد و توصيه آموزههاي ديني در خصوص ورزش مؤيد همين مطلب است.

رئيس کل دادگستري استان هرمزگان با بيان اين که در قواعد عام و کلي نيز آنچه موجب ارتقاء سلامت جسماني و روحي ميشود مورد تأکيد ويژه قرار گرفته است، يادآور شد: اهتمام مسوولين ورزش استان در عملياتي نمودن برنامههاي پيش بيني شده مي تواند به کاهش حجم قابل توجهي از جرائم و آسيبهاي اجتماعي منجر گردد.

 اکبري با اعلام اين مطلب که غني سازي اوقات فراغت و گرايش جوانان به امر ورزش مؤلفه هايي اساسي در کاهش جرايم و آسيب هاي اجتماعي به شمار مي آيند، ضرورت توجه هر چه بيشتر به اين شاخص ها را به منظور مقابله با ناهنجاري هاي اجتماعي و پيشگيري از جرايم خواستار شد.

وي خاطرنشان کرد : دادگستري کل استان هرمزگان تلاش دارد با توسعه زيرساختها ، اقدامات پيشگيرانه و حمايت از فعاليتهاي حوزه ورزش و سلامت، نسبت به کاهش و کنترل جرائم و آسيبهاي اجتماعي اقدام نمايد ضمن اين که استان هرمزگان از استعداد خوبي در زمينه ورزش برخوردار است و رشد و توسعه تربيت بدني در استان توجه ويژه به استعداديابي و مديريت منابع انساني را مي طلبد.

رئيس شوراي قضايي استان هرمزگان اظهار داشت : موفقيت هر چه بيشتر در امر ورزش با توجه به برخورداري اين استان از نعمت دريا و سواحل گسترده ، ساماندهي ورزش هاي آبي را ضرورتي اجتناب ناپذير مي سازد.

حجتالاسلاموالمسلمين اکبري همچنين با اشاره به قرارگرفتن هرمزگان در صدر جدول استفاده از اينترنت اين موضوع را زنگ خطري براي کم تحرکي غفلت از فعاليت هاي فيزيکي و ورزش عنوان نمود و خواستار چاره انديشي مسئولين حوزه هاي سلامت و ورزش در رابطه با اين موضوع شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:17:15
تعداد بازدید: 98
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی