گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3273
تاریخ :1398/08/13 ساعت 12:31:26
تعداد بازدید: 147
تيم بسکنبال گرگان ؛ شهرداري بندرعباس را شکست داد
email pdf word plus minus reset color
شهرداري بندرعباس در اولين حضور خود در مقابل گرگان شکست را پذيرا شد.

عکس اصلی خبر

  گروه ورزش

تيم بسکتبال شهرداري بندرعباس در هفته اول مسابقات ليگ برتر کشور که در سالن فجر بندر عباس برگزار  گرديد نتوانست حريف قدرتمند گرگاني خود را مغلوب نمايد. شهرداري بندر عباس در مقابل نايب قهرمان فصل گذشته نا توان به نظر مي رسيد از اين رو  نتوانست در کوارتر اول خودي نشان بدهد تا اين که اين کوارتر با نتيجه 21 بر 6 به پايان رسيد.

در کوارتر دوم شاگردان هنگام پور با اعتماد بيشتر به زمين آمدند و با تلاش بيشتر 17 بر 12 اين کوارتر را نيز به پايان رساندند.

کوارتر سوم را هم در مجموع با نتيجه  64 بر 38 به حريف واگذار کرد ند تا در نهايت اين ديدار با نتيجه 72 بر 56 به نفع شهرداري گرگان به اتمام برسد.

شايان گفتن است ؛ بازيکنان شهرداري بندرعباس را در اين ديدار اسحق حاتمي فر ؛ کاوان قدسي ؛ علي جمشيدي ؛ واعظ محمودي نسب؛ مرتضي طاهري؛ اميد قاري نژاد ؛ محمد يزدان نسب ؛ رضا مرادي ؛ علي قريشي و نيما راهي زاده تشکيل ميدادند؛ رضا هنگام پور نيز به عنوان سرمربي و حميد مرادي سرپرست در معيت تيم بودند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3273
تاریخ :1398/08/13 ساعت 12:31:26
تعداد بازدید: 147
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی