گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3280
تاریخ :1398/08/25 ساعت 14:08:52
تعداد بازدید: 193
مهندس ايزدي پور؛ از نماينده جاسک در مسابقات کشوري حمايت خواهيم کرد
email pdf word plus minus reset color
تيم اتحاد جاسک با مربيگري وحيد کريمي خواه در مسابقات ليگ برتر اميد هاي استان در ورزشگاه شهيد لشکري اين شهرستان به ديدار تيم استقلال درگاهان قشم رفت و اين تيم را بانتيجه 1 برصفر شکست داد و عنوان قهرماني اين مسابقات را از ان خود کرد ضمن اين که به عنوان نماينده هرمزگان نيز جواز حضور در رقابت هاي کشوري را هم کسب کرد.

عکس اصلی خبر

  عبدالمجيد مرادي - جاسک

به گزارش خبرنگار ما از بندر جاسک : در مراسم اهدا جوايز و پاياني اين مسابقات مهندس ايزدي پور معاون برنامه ريزي و امور عمراني جاسک ؛ رنجبريان دبير  هيات فوتبال استان ؛ نايب رييس شوراي شهر ؛ جانشين منطقه انتظامي ؛ رييس اداره ورزش و جوانان ؛ جمعي از مسوولين و پيشکسوتان ورزش شهرستان جاسک حضور داشتند.

معاون برنامه ريزي و عمراني فرمانداري جاسک در خصوص اخلاق و پهلواني درورزش مطالبي را بيان کرد و گفت : قهرماني تيم جاسک در مسابقات اميدهاي استان را تبريک مي گويم  و اين تيم در کشور هم مي توانند موفق شود و ما از نماينده جاسک در مسابقات کشوري حمايت خواهيم کرد.

گفتني است ؛  در پايان کاپ قهرماني اين مسابقات به تيم اتحاد جاسک اهدا شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3280
تاریخ :1398/08/25 ساعت 14:08:52
تعداد بازدید: 193
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی