گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:23:11
تعداد بازدید: 93
ديدار فريبا محمديان معاون وزير ورزش و جوانان با آيت الله نعيم آبادي
email pdf word plus minus reset color
فريبا محمديان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان جمهوري اسلامي ايران طي سفر دو روزه به استان هرمزگان با آيت الله نعيم آبادي نماينده ولي فقيه دراستان و امام جمعه بندرعباس ديدار کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان: فريبا محمديان معاون ورزش بانوان طي سفر دو روزه به استان هرمزگان از ظرفيت ها و فضاهاي ورزشي شهرستان هاي ميناب و بستک نيز بازديد کرد.

وي با حضور در روستاي هرنگ شهرستان بستک زمين چمن مصنوعي را دراين روستا افتتاح کرد همچنين با حضور در دفتر نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بندرعباس  مطالبي را پيرامون ورزش بانوان به اطلاع ايشان رساند.

معاون ورزش بانوان در ديدار با امام جمعه بندرعباس اظهارداشت: اين سفر جزو برنامه هاي دوره اي و ماموريتي وزارت ورزش و جوانان در حوزه بانوان است که سفرهايي به استان هاي مختلف انجام شود تا علاوه بر بررسي مسائل و مشکلات بانوان، توانمندي هاي زنان در استان ها و شهرستان هاي مختلف سراسر کشور در رشته ها ي ورزشي در حوزه بانوان مورد ارزيابي قرار گيرد.

وي گفت: فعاليت هايي که از سوي هکاران مان در عرصه روستاها پيگيري مي شود را از نزديک ديديم و حرف هاي جوانان آن منطقه را شنيديم و براساس بضاعت و توان وزارت قول داديم که در وزارتخانه  پيگير خواهيم شد .

ضمن اين که بخشي از برنامه ها را هم بااستاندار تدوين کرديم و بخشي هم مديرکل ورزش وجوانان استان پيگير خواهند بود.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان بيان کرد: يک موضوع ديگر اين است که روستاييان بايد اوقات فراغتشان را به سمتي سوق دهند که به شادي و نشاط برسند و تندرستي شان تکميل شود و اين مهم يک فرهنگ سازي بسيار عميقي مي خواهد که شديدا به حمايت ها و توصيه هاي جنابعالي نياز داريم.

وزارت ورزش وجوانان برنامه هاي ويژه اي براي فعاليت هاي اجتماعي دختران و پسران در دستورکار قرارداده است.

معاون وزير ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بالاترين ظرفيت استعدادها در کشور در روستاها وجوددارد و ما بايد چشم انداز وسيعي داشته باشيم که زمينه گسترش ساير رشته ها رانيزدر روستاها فراهم سازيم.

درادامه ديدار آيت الله نعيم آبادي اظهار داشت: يکي از مسائلي که امروز در جامعه همه گير شده بي تحرکي افراد جامعه است که باعث بروز بسياري از بيماري ها شده است.

وي افزود: توسعه ورزش هاي همگاني در جامعه باعث ايجاد شور، نشاط و تحرک افراد مي شود که مي تواندبراي سلامتي و تندرستي افراد بسيارمفيد باشد و از بروز بسياري از بيماري ها جلوگيري نمايد.

امام جمعه بندرعباس بيان نمود: براي ايجاد اماکن و فضاهاي ورزشي در استان اولويت ها را مد نظر قرار دهيد و شهرستان هاي پر جمعيت و مناطق آسيب پذير را جزو اولويت هاي اول براي ايجاد فضاهاي ورزشي قرار دهيد تا مردم آن منطقه بتوانند از اين امکانات بهره ببرند.

ضمن اين که وي در پايان براي جامعه ورزش آرزوي موفقيت و سلامتي کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:23:11
تعداد بازدید: 93
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی