گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2815
تاریخ :1396/06/04 ساعت 09:50:01
تعداد بازدید: 2650
آذرخشی ها تمرین نکردند/سفر به شیراز در هاله‌ای از ابهام
email pdf word plus minus reset color
بازیکنان تیم فوتسال آذرخش بندرعباس به دلیل عدم تحقق وعده مسوولین استان در کمک مالی به این تیم حاضر به تمرین نشدند.

عکس اصلی خبر

درحالی‌ که پیش از دیدار با تأسیسات دریایی تهران مسوولان عالی‌رتبه استان با حضور در رختکن نماینده هرمزگان از برطرف شدن مشکلات مالی این تیم و پرداخت مبلغی چشمگیر به این تیم خبر داده بودند اما تاکنون این موضوع عملی نشده است.

مشاهدات خبرنگار ایسنا نشان می‌دهد به دلیل عدم تحقق این وعده بازیکنان تیم فوتسال آذرخش بندرعباس حاضر به تمرین کردن نشده و خواستار رسیدگی به این وضعیت شدند.تیم آذرخش در حالی باید جمعه به مضاف نماینده استان فارس برود که هنوز سفر این تیم به شهر شیراز در هاله‌ای ابهام قرار دار‌د؛ عدم جا برای تهیه بلیط در پروازهای صبح و عصر بندرعباس-شیراز سبب شده تا به‌احتمال‌ زیاد سفر این تیم از راه زمینی و با اتوبوس انجام شود.

در همین حال طبق شنیده‌های قرار است فردا (دوم شهریور) علی‌رغم وعده 400 میلیونی مسوولان در کمک به تیم آذرخش تنها 10 درصد از این مبلغ به این تیم تزریق شود که بعید است گرهی از مشکلات تنها نماینده استان هرمزگان در رشته‌های توپی حاضر در مسابقات لیگ برتر باز شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2815
تاریخ :1396/06/04 ساعت 09:50:01
تعداد بازدید: 2650
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی