گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3290
تاریخ :1398/09/09 ساعت 11:01:01
تعداد بازدید: 96
برگزاري چهارمين المپياد ورزشهاي آبي و ساحلي بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري بندرعباس، چهارمين المپياد ورزشهاي آبي و ساحلي شهر بندرعباس را با ياد يک هزار و 500 شهيد هرمزگان برگزار مي کند.

عکس اصلی خبر

  گروه ورزش

رييس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري بندرعباس، گفت : با توجه به ظرفيت هاي شهرستان بندرعباس و قرارگيري آن در نوار ساحلي خليج فارس بايد از اين موقعيت و موهبت الهي به بهترين شکل بهره برد و ورزشهاي ساحلي يکي از اين بهره وريها به شمار ميرود.

الياس محسني افزود: با توجه به اين که در ساليان گذشته نيز بندرعباس ميزباني اين مسابقات را عهدهدار بوده است و طي اين سالها استعدادهاي خوبي را در ورزشهاي ساحلي کشف کردهايم، امسال اين المپياد با ياد يک هزار و 500 شهيد استان هرمزگان در بندرعباس برگزار ميشود.

وي گفت: چهارمين دوره المپياد ورزشهاي آبي و ساحلي بندرعباس در رشتههاي واليبال، هندبال، دو استقامت، اسکي روي آب و شنا ويژه آقايان و بانوان برگزار مي گردد.

محسني در ادامه افزود: همچنين رشتههاي فوتبال ساحلي، پرچم در ساحل، جت اسکي، پدل برد و ماهيگيري مختص آقايان در اين المپياد برگزار ميشود.

رئيس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري بندرعباس اظهار داشت : علاقه مندان مي توانند از 5 تا 18 آذزماه با مراجعه به سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري بندرعباس جهت نام نويسي در اين المپياد اقدام نمايند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3290
تاریخ :1398/09/09 ساعت 11:01:01
تعداد بازدید: 96
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی