گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:55:02
تعداد بازدید: 103
بدهی های میلیاردی مانع ادامه فعالیت تیم فوتبال گامرون هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
مسوولان فدراسیون فوتبال از ادامه فعالیت تیم گامرون هرمزگان در مسابقات لیگ دسته سه فوتبال باشگاه های کشور به دلیل بدهی های میلیاردی جلوگیری کردند.

عکس اصلی خبر

صداوسیما ، سرپرست تیم فوتبال گامرون هرمزگان گفت ، تیم فوتبال گامرون قرار بود عصر دیروز در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ دسته سه فوتبال باشگاه های کشور در دزفول با تیم جندی شاپور دیدار کند که مسئولان فدراسیون به دلیل مشکلات مالی نماینده هرمزگان اجازه برگزاری این مسابقه را ندادند. مجید علیپور افزود ؛تیم گامرون با خرید امتیاز تیم آلومینیوم هرمزگان جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته سه فوتبال باشگاه های کشور را کسب کرد.

وی عنوان کرد ؛ حالا هم بدهی یک میلیارد و ششصد میلیون تومانی باشگاه آلومینیوم دلیل جلوگیری از برگزاری این مسابقه از سوی مسئولان فدراسیون اعلام شده است.

سرپرست تیم فوتبال گامرون اشاره داشت ؛ این در حالیست که باشگاه گامرون هزینه 10 میلیون تومانی ورودی مسابقات را پرداخت کرده و در بازی هفته نخست هم در بندرعباس مقابل تیم گویم شیراز به میدان رفت و با یک گل شکست خورد.

مجید علیپور گفت ؛ این تیم برای مسابقه با تیم جندی شاپور دزفول هم با پرواز و هزینه کلی 12 میلیون تومانی عازم اهواز شد اما پس از حضور در محل برگزاری مسابقه با تصمیم نماینده فدراسیون اجازه بازی پیدا نکرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:55:02
تعداد بازدید: 103
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی