گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:25:19
تعداد بازدید: 77
عادل عبدالصمدي قهرمان مسابقات شطرنج ريتد
email pdf word plus minus reset color
مسابقات شطرنج ريتد گراميداشت پيشکسوت مسلم عليمرادي ويژه بازيکنان با ريتينگ بين المللي زير 1600 با حضور 121 شطرنج باز از استان هاي، هرمزگان، کرمان، فارس، يزد ، بوشهر، تهران -خوزستان، اصفهان، کرمانشاه و البرز در 9 دور به روش سوئيسي به سرداوري داور بين المللي شهرام سالاري داوري فاطمه سرفراز شکوهي ، حسين جهانگيري و بهنام عليزاده در خانه شطرنج مجموعه ورزشي حجاب بندرعباس برگزار شد که در خاتمه:

عکس اصلی خبر

شهنازخوش - نداي هرمزگان

وي گفت : برنامه هاى آموزشى ساندا كه جهت تقويت اين بخش با حضور اوجاقى سرمربى تيم ملى ووشو در استان برگزار مى شود نشان از توجه اين هيأت به امر آموزش است.

امياري بيان داشت : يكى از اولويت هاى ما توجه به امر قهرمان پرورى است ، برگزارى دوره هاى آموزشى به ارتقاى سطح فنى مربيان و ورزشكاران كمك مى كند و با اين اتفاق قهرمان پرورى در استان رونق مى يابد چرا كه يكى از اولويت هاى ما در هرمزگان توجه به قهرمانان است ، برنامه هاي خوبي براي توسعه ورزش استان داريم که انشاءالله با برنامه ريزي که در اين زمينه انجام مى دهيم شاهد رشد خوبي در اين زمينه خواهيم بود.

او تصريح کرد : توجه به ورزش شهرستان ها ، بخش ها و حتى روستاها يكى از مهمترين برنامه هاى اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان است و تصميم داريم تمرکز را از مرکز استان به شهرستان ها ببريم ، ووشو يكى از رشته هاى پرطرفدار ميان جوانان شهرستانى است به تمامى شهرستان هاى هرمزگان خواهم رفت و از نزديک مشکلات ورزشكاران شان را بررسي خواهم کرد. مديركل ورزش و جوانان هرمزگان ضمن تمجيد از دکتر على نژاد رئيس فدراسيون ووشو کشور بيان داشت :  وي يكى از مديران موفق ورزش كشور است و توجه او به 
استان هاى محروم بويژه هرمزگان بى نظير است و يكى از اقدامات شايسته  او ايجاد توسعه متوازن در سراسر كشور مي باشد كه بزودى با تلاش هيأت ووشو استان و حمايت هاى فدراسيون و اداره كل، اين رشته زيباى ورزشى در بشاگرد هم فعال خواهد شد. اميارى در پايان به ميزبانى رقابت هاى انتخابى تيم ملى ووشوى جوانان آقايان در بندرعباس اشاره کردو گفت: بهمن ماه امسال پذيراى حدود 700 نفر از ووشوكاران سراسر كشور در بندرعباس هستيم و همه توان خود را براى ميزبانى رقابت هاى قهرمانى كشور و انتخابى تيم ملى ووشوى جوانان به كار خواهيم بست. شايان گفتن است ، در پايان عليرضا بهرمن رئيس هيأت ووشو هرمزگان از حضور مديركل ورزش و جوانان استان در جمع ووشوكاران جهت بازديد از دوره هاى آموزشى ساندا تحت نظارت امير اوجاقى سرمربى تيم ملى ووشو جوانان كشور تقدير و تشكر كرد.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:25:19
تعداد بازدید: 77
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی