گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:22:22
تعداد بازدید: 118
براي نخستين بار اتفاق افتاد : دعوت 7 داور هرمزگاني به کلاس هاي پيش فصل کشور
email pdf word plus minus reset color
براي نخستين بار 7 نفر از داوران و کمک داوران هرمزگاني به کلاس هاي پيش فصل ليگ هاي دسته دوم و سوم فوتبال کشور دعوت شدند.

عکس اصلی خبر

    گروه ورزش

    محمود رييسي، مسوول کميته داوران فوتبال هرمزگان در اين باره گفت : خوشبختانه موفق شديم جواب اعتماد کميته داوران فدراسيون فوتبال را بگيريم و براي نخستين بار هفت نفر از داوران و کمک داوران هرمزگاني به کلاس پيش فصل ليگ هاي دسته دوم و سوم فوتبال کشور که از روز سه شنبه دوازدهم شهريور در دشت بهشت کرج برگزار دعوت شوند.وي بيان داشت: اين اتفاق زماني افتاده است که چندي پيش احمد مرشدي و نجف پناهي دو داور هرمزگاني موفق شدند کلاس پيش فصل ليگ يک کشور را با موفقيت به پايان ببرند.

    رييسي اظهار داشت : 6 نفر از اين داوران زير 30 سال سن دارند که اين اميدواري را به ما مي دهد که حداقل تا چند سال آينده هرمزگان در ليگ هاي دسته دوم و سوم داور خواهد داشت.

مسوول کميته داوران فوتبال هرمزگان اظهار داشت : تا چند روز ديگر ليست داوران ليگ پايه کشور مشخص خواهد شد که يقينا از هرمزگان هم حداقل دو يا سه گروه داوري اين رقابت ها را قضاوت خواهند کرد .

    محمود رييسي ببان داشت: تمام تلاش کميته و دپارتمان داوري استان اين است که داوران هرمزگاني به جايگاه واقعي خود برسند و دراين راه هيات فوتبال استان از هيچ کوششي دست بر نمي دارد وتنها اين خود داوران هستند که با تلاش و جديت و آمادگي جسماني خوب مي توانند آينده درخشاني براي خودشان و داوري هرمزگان در سطح کشور رقم بزنند.

    روح الله قربانيان ، مهدي نبي زاده، هارون چوپانزاده ،فرزاد شيرمردي، عبدالله رحمانشناس ، محمد شريفيان و محمد سعيد ساعدي داوران و کمک داوران هرمزگاني هستند که به کلاس پيش فصل ليگ هاي دسته دوم و سوم فوتبال کشور دعوت شده اند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:22:22
تعداد بازدید: 118
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی