گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2952
تاریخ :1396/12/19 ساعت 09:51:53
تعداد بازدید: 219
با حكم رئيس هيأت ووشو هرمزگان؛ رئيس سازمان ليگ هيأت ووشو استان منصوب شد
email pdf word plus minus reset color
طی حکمی از سوی علیرضا بهرمن رییس هیات ووشو هرمزگان عارف رگبار به سمت رییس سازمان لیگ هیات ووشو استان منصوب شد.

عکس اصلی خبر

شهنازخوش

 خبرنگار و دبیر سرویس ورزش

در حكم رئيس هيأت ووشو هرمزگان آمده :

با توجه به سوابق ارزنده جنابعالى و موافقت اعضاى محترم هيئت رئيسه ووشو استان به عنوان رئيس سازمان ليگ هيأت ووشو هرمزگان منصوب مى شويد.

اميد است با اتكال به ايزد منان با برنامه ريزى دقيق و در نظر گرفتن ظرفيت هاى موجود در استان و جذب اسپانسرهاى لازم جهت برگزارى ليگ هاى پويا و فعال در برگزارى اين رقابت ها كه موجب تعالى ووشوى هرمزگان خواهد شد موفق و مؤيد باشيد.

عارف رگبار ضمن تشكر از حسن اعتماد اعضاى هيأت رئيسه هيأت ووشو استان در اين باره گفت: تابستان ٩٧ ليگ هاى منظمى را در سه رده سنى نونهالان، نوجوانان و جوانان در دو بخش آقايان و بانوان برگزار خواهيم كرد.

رئيس جديد سازمان ليگ هيأت ووشو هرمزگان افزود: برگزارى منظم ليگ به رشد و پويايى ووشو كمك خواهد كرد و برپايى مجدد اين رقابت ها به جذب ورزشكار و همچنين پيشرفت ووشو پايه كمك خواهد كرد.

وى با اشاره به برگزارى ليگ بانوان اظهار داشت : برگزارى ليگ در اين بخش به پيشرفت بانوان در تالو و ساندا كمك خواهد كرد و ان شاءالله نتيجه آن را در رقابت هاى انتخابى تيم ملى خواهيم ديد.

رگبار تصريح كرد: سال هاى گذشته تجربه برگزارى ليگ هاى استانى را  به دست آوردیم اما در سال آينده با بهره گيرى از نيروهاى با تجربه قصد برگزارى مداوم و منظم  لیگ را خواهیم داشت.

رئيس سازمان ليگ هيأت ووشو هرمزگان در پايان خاطرنشان ساخت: با رايزنى هاى هيأت ووشو استان، فينال تمامى ليگ ها در رده هاى سنى مختلف در بخش آقايان به صورت زنده و مستقيم از سيماى مركز خليج فارس پخش خواهد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2952
تاریخ :1396/12/19 ساعت 09:51:53
تعداد بازدید: 219
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی