گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:36:06
تعداد بازدید: 99
بهرمن: سوءتفاهم‌ها برطرف شد/ تيم ووشوى شهردارى در ليگ يک به میدان می‌رود/ باوقار جزو خانواده ووشو است
email pdf word plus minus reset color
رئيس هيأت ووشوى هرمزگان تصريح كرد: آقاى باوقار رئيس شوراى شهر بندرعباس خود ورزشى است و جزو خانواده ووشوى هرمزگان است و او هيچگونه مشكلى با حضور تيم ووشوى شهردارى در ليگ ندارد و در اين زمينه موافقت خود را نيز اعلام كرده است و سوءتفاهم‌ها در اين خصوص برطرف شد.

عکس اصلی خبر

 گروه ورزش

علیرضا بهرمن در نشستى خبرى در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک به‌مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج شجره طیبه انقلاب اسلامى است و تشکیل این لشکر مخلص خدا به فرمان حضرت امام(ره) یکى از برکات جمهورى اسلامى ایران است.

وى ضمن تبریک به رزمندگان اسلام و پیروزى جوانان شیعه در عراق و سوریه افزود: داعش و داعشیان برگرفته از تفکر پلید آمریکایى و صهیونیستى است که به فرموده مقام معظم رهبرى، جوانان بسیجى ما آمریکاى جنایتکار را در عراق و سوریه به زانو در آوردند و این یک افتخار است که امروز نصیب جوانان بسیجی شده است.

رئیس هیأت ووشوى هرمزگان در ادامه به برنامه‌هاى این هیأت در سالجارى اشاره کرد و گفت: تا پایان سالجارى برنامه‌هاى متنوع بسیارى در هیأت ووشو هرمزگان انجام مى‌شود که مى‌توان به برگزارى دوره داورى درجه یک، دو و سه ساندا، استاژ و آزمون دان یک تا چهار، میزبانی رقابت‌های کشوری کمربند طلایی سبک فنزی‌چوان، دوره مربیگرى درجه دو و سه، برگزارى رقابت‌هاى استانى درون‌سبکى و انتخابى جوانان و نوجوانان هرمزگان جهت اعزام به مسابقات انتخابى تیم ملى و برپایى اردوى دوماهه تیم استان براى اعزام به انتخابى تیم ملى اشاره کرد.

بهرمن با بیان اینکه تمامى این برنامه‌ها در دو بخش آقایان و بانوان انجام مى‌شود، تصریح کرد: پیشرفت در بانوان بایستى همگام با رشد و توسعه آقایان صورت گیرد چراکه امروز ووشوی بانوان کشور رشد چشم‌گیرى داشته است و به‌همین ترتیب بایستى ووشوى بانوان هرمزگان نیز پیشرفت کند تا از کشور عقب نماند.

وى ادامه داد: اردوى آماده‌سازى جوانان و نوجوانان هرمزگان از هشتم آذرماه آغاز مى‌شود و ورزشکاران در دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را زیر نظر مربیان انجام مى‌دهند که در این بین به همکارى اداره کل آموزش و پرورش استان جهت حضور ورزشکاران دانش آموز در تمرینات نوبت صبح نیاز است.

رئیس هیأت ووشوى هرمزگان در خصوص حضور تیم ووشو شهردارى بندرعباس در لیگ برتر باشگاه‌هاى کشور به خبرنگاران گفت: با توجه به عدم اعلام آمادگى براى حضور در لیگ برتر به لیگ دسته یک آمدیم که امیدوارم بتوانیم با صعود قاطعانه به لیگ برتر بازگردیم.

بهرمن در پاسخ به سؤوال یکى از خبرنگاران مبنى بر اینکه آیا رئیس شوراى شهر بندرعباس با حضور تیم ووشو در لیگ موافقت کرده است، عنوان کرد: آقاى باوقار رئیس شوراى شهر بندرعباس خود ورزشى است و جزو خانواده ووشوى هرمزگان است و او هیچگونه مشکلى با حضور تیم ووشوى شهردارى در لیگ ندارد و در این زمینه موافقت خود را نیز اعلام کرده است و سوءتفاهم‌ها در این خصوص برطرف شد. وى در پاسخ به سؤوالى مبنى بر اینکه چرا ابتدا با حضور تیم ووشو در لیگ برتر مخالفت شد، افرود: مشکلى که در این بین ایجاد شده بود بودجه سال ٩٦ براى ووشو بود که مشخص شد براى حضور تیم ووشو در لیگ امسال بودجه تعریف شده است که به امضاى شهردار بندرعباس، رئیس سابق شوراى شهر، رئیس سازمان فرهنگى، ورزشى شهردارى بندرعباس و اعضاى هیئت مدیره سازمان نیز رسیده بود و دوستان نیز در جریان این موضوع نبودند. رئیس هیأت ووشوى هرمزگان در جواب یکى از خبرنگاران در خصوص اینکه رفتارها به‌گونه‌ای به نظر می‌رسد که بین شما و رئیس شوراى شهر بندرعباس رابطه تیره‌ای وجود دارد، بیان کرد: اسلام باوقار برادر من است و دوستى و رفاقت ما به سال‌هاى دور باز مى‌گردد و تنها هدف وى اجراى قانون بود و به دنبال این موضوع بود که اگر بودجه ووشو برای سال 96 صفر است در صحن علنى شورا در این خصوص تصمیم گرفته شود تا بتوان راهکاری برای حضور این رشته ورزشی در لیگ پیدا کرد.

بهرمن در پایان تصریح کرد: از همه کسانى که دغدغه پیشرفت ورزش هرمزگان را دارند خصوصأ اصحاب رسانه که این روزها به‌دنبال تنویر افکار عمومى جهت رشد و توسعه ورزش استان هستند کمال سپاسگزارى و تشکر دارم و جا دارد از استاندار محترم هرمزگان، شهردار بندرعباس، رئیس و اعضاى شوراى شهر، رئیس سازمان فرهنگى، ورزشى شهردارى بندرعباس و مدیرکل ورزش و جوانان استان تقدیر شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:36:06
تعداد بازدید: 99
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی