گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3323
تاریخ :1398/10/23 ساعت 10:50:57
تعداد بازدید: 131
مسابقات هفته دوم فوتسال نونهالان جام شهید سپهد سلیمانی گروه ورزش
email pdf word plus minus reset color
مسابقات هفته دوم فوتسال نونهالان شهرستان بندرعباس در سالن مخابرات برگزار شد.

عکس اصلی خبر

رقابت های فوتسال نونهالان شهرستان بندرعباس جام شهید سپهبد قاسم سلیمانی که با حضور ۱۶ تیم از هفته گذشته آغاز شده بود هفته دوم خودش را پشت سر گذاشت. در بازی های روز نخست هفته دوم فانوس با انصار المهدی بازی کرد. اتحاد سرخون با نبرد دیدار کرد. عقاب با خواجه عطاء و ابرار زیبا شهر با شهید پالاهنگ دیدار کرد .

در دیدارهای انجام شده باری تیم های فانوس و انصار المهدی یازده گل داشت که هر یازده گل سهم تیم فانوس بود. حسین انداز سه گل ، محمد رضا باسره و امیرحسین خلاده هر کدام دو گل ابوالفضل ارودانی، عیسی پیرایش و محسن پورجمالی هرکدام یک گل و یک گل دیگر این تیم را مدافع حریف گل به خودی زد. بهترین بازیکن حسین انداز از فانوس و بااخلاق ترین بازیکن این دیدار علیرضا رنجبریان از انصارالمهدی شناخته شدند. ‌خواجه عطاء با پنج گل عقاب را شکست داد .

برای تیم خواجه عطاء ، مجید روان دو گل ، عظیم سنگرزاده ، امیرحسین جعفری و امیرعلی روشن نسب هرکدام یک گل به ثمر رساندند. بهترین بازیکن این دیدار عظیم سنگرزاده از خواجه عطاء و بازیکن اخلاق محمد شیخ اسلامی از عقاب معرفی شدند .

شهید پالاهنگ با تک گل عادل تهمایون تیم ابرار زیبا شهر را برد. در این مسابقه بهترین بازیکن فریبرز احمدی از تیم شهید پالاهنگ و بازیکن اخلاق محمد مهدی حامدی از تیم ابرار زیبا شهر معرفی شدند .

اتحاد سرخون شش بر دو نبرد را درهم کوبید. محمدرضا شیخی چهار گل و ابوالفضل اولی نژاد و امیر حسین ریسی هر کدام یک گل برای اتحاد سرخون به ثمر رساندند. گل های تیم نبرد را هم الیاس تختی ساعدی و امیر حسین عباسی زدند.‌ بهترین بازیکن این دیدار محمد رضا شیخی از تیم اتحاد سرخون و بازیکن اخلاق نادر شاه حسینی از تیم نبرد شناخته شدند .

بازی های روز جمعه بیستم دی ماه هم به دلیل بارندگی لغو شد .

در این دوره از مسابقات ۱۶ تیم در دو گروه با هم به رقابت خواهند پرداخت که در گروه اول تیم های نیک پخش، کوی آیت‌الله غفاری،  منتظران، شهسوار کربلا، پرواز،دریا دلان جنوب،پرسپولیس و آیندگان و در گروه دوم تیم‌های فانوس ، عقاب، ابرار زیبا شهر ،شهید پالاهنگ،خواجه عطا ء،  نبرد ، انصار المهدی و اتحاد سرخون با هم به رقابت خواهند پرداخت

up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3323
تاریخ :1398/10/23 ساعت 10:50:57
تعداد بازدید: 131
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی