گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 11:07:20
تعداد بازدید: 61
نایب رییس فدراسیون تیراندازی با کمان: میزبانی پایگاه نهم شکاری بندر عباس بسیار خوب بود
email pdf word plus minus reset color
منصور عبدی نایب رییس فدراسیون تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ایران گفت : فرماندهی و رییس تربیت بدنی پایگاه نهم شکاری بندر عباس « شهید سرلشگر خلبان عبدالکریمی » میزبانی بسیار خوبی داشتند.

عکس اصلی خبر

محمد قره گزلو – ندای هرمزگان

وی تصریح کرد : فرماندهی و ریاست تربیت بدنی این پایگاه تمامی امکانات مورد نیاز را در اختیار مسوولان برگزاری مسابقات گذاشتند ، میزبانی بسیار خوب ، فضای مناسب ، خوابگاه و موارد دیگر سبب شده بود تا مسوولان برگزاری و کمانداران که چند نفر از آنان قهرمان جهان بودند دغدغه ای نداشته باشند و با خیال راحت به مصاف هم بروند، تیم مدیریتی پایگاه نهم شکاری بندر عباس جهت برگزاری این مسابقات واقعا سنگ تمام گذاشت لذا از آنان تشکر و قدر دانی می نمایم .

نایب رییس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت ، از مسوولان ورزش هرمزگان گله دارم چون در در اختتامیه مرحله هفتم مسابقات رنکینگ تیراندازی با کمان گرامیداشت دهه مبارکه فجر کشور که با حضور 81  کماندار برگزار شد حتی یک نفر از مسوولین اداره کل ورزش و جوانان  هرمزگان در این اختتامیه حضور نداشتند.                                                                                                                                         وی  اظهار داشت :  120 ورزشکار ، مربی ، سرپرست از  سراسر کشور  در این مسابقه به رقابت پرداختند  اما در روز اختتامیه مسوولین ورزش استان هرمزگان در محل برگزاری مسابقه حضور به هم نرساندند ، به نظر دست اندر کاران آیا این رفتار بی احترامی به مسوولین فدراسیون و ورزشکاران نیست؟ !

منصور عبدی در خاتمه بیان داشت : از آقای اسلام باوقار رییس هیات تیر اندازی با کمان استان هرمزگان و اعضای هیات که زحمات زیادی را  جهت برگزاری این مسابقات مهم متحمل شده بودند نیز تشکر می نمایم و امید وارم در آینده نزدیک هرمزگان تیم ثابتی را روانه مسابقات کند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 11:07:20
تعداد بازدید: 61
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی