گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3323
تاریخ :1398/10/23 ساعت 10:48:18
تعداد بازدید: 104
مرحله پنجم از فاز ۳ طرح ساختار قامتی با ورزش ویژه زنان روستایی
email pdf word plus minus reset color
مرحله پنجم از فاز ۳ طرح ساختار قامتی با ورزش ویژه زنان روستایی در روستای خراجی رودان اجرایی شد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

پنجمین و آخرین مرحله از فاز ۳ طرح ساختار قامتی با ورزش (سنجش قامت و حرکت) ویژه زنان روستایی برای ۶۳ خانم روستای خراجی از توابع بخش مرکزی شهرستان رودان اجرا گردید .

پنجمین و آخرین مرحله از فاز ۳ طرح ساختار قامتی با ورزش (سنجش قامت و حرکت) ویژه زنان روستایی با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و دهیاری روستای خراجی و با حضور صدیقه رنجبری مسوول ورزش بانوان شهرستان ، صغری رمضان زاده مسوول  هیات پزشکی ورزشی ، کبری فقیرشاهی کارشناس ارشد حرکات اصلاحی و آسیب شناسی و الهام اقتداری کارشناس ارشد تربیت بدنی در روستای خراجی از  توابع بخش مرکزی شهرستان برگزار گردید .

در این طرح ۶۳ خانم از روستای خراجی در رده سنی ۱۵ سال به بالا مورد بررسی اصلاح ساختار قامتی قرار گرفتند ،  بروشورهای حرکات اصلاحی در این طرح به بانوان ارزیابی شده با توجه به نوع ناهنجاریشان توزیع شد ، خانم فقیرشاهی به عنوان کارشناس ارشد حرکات اصلاحی به افرادی که ناهنجاری داشتند راهنمایی و توصیه های لازم و همچنین تمرینات مناسب در خصوص کاهش و رفع ناهنجاری ارائه نمودند .

در پایان امیر دهباشی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان از همکاری خانم عیسوی امور بانوان فرمانداری ، خانم زارعی مسوول امور سلامت و جوانان شبکه بهداشت ، خانم فقیرشاهی مدرس و کارشناس حرکات اصلاحی آموزش و پرورش شهرستان رودان، بخشداری ها ، دهیاری ها و بهورزان روستاهای هدف تقدیر و تشکر کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3323
تاریخ :1398/10/23 ساعت 10:48:18
تعداد بازدید: 104
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی