گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:24:10
تعداد بازدید: 120
پسران ووشوكار هرمزگانى راهى زنجان شدند
email pdf word plus minus reset color
پسران ووشوكار هرمزگانى جهت حضور در دومين دوره المپياد استعدادهاى برتر ورزش كشور راهى زنجان شدند.

عکس اصلی خبر

    شهناز خوش – نداي هرمزگان

   پسران ووشوكار هرمزگانى جهت حضور در دومين دوره رقابتهاى المپياد استعدادهاى برتر ورزش كشور راهى زنجان شدند تا در اين پيكارها شركت كنند.

   ووشوكاران با هدف ارتقاى جايگاه ورزش هرمزگان در جدول كسب مدال ها راهى اين مسابقات مهم شدند تا از كيان ورزش استان دفاع و نام هرمزگان را در پيكارهاى المپياد درخشان تر سازند.

   رقابت هاى ووشو المپياد استعدادهاى برتر ورزش ايران در رده سنى نوجوانان بخش پسران قرار است طى روزهاى پنجشنبه چهاردهم شهريورماه سال جارى لغايت جمعه پانزدهم همين ماه در شهر زنجان برگزار شود.

   نفرات برتر اين پيكارها به اردوى تيم ملى اعزامى به رقابتهاى 2020 قهرمانى ردههاى سنى جهان كه قرار است مردادماه سال آينده به ميزبانى كشور مراكش برگزار شود دعوت خواهند شد.

   تيم منتخب ووشوى پسران هرمزگان در بخش ساندا با تركيب امير پريده در وزن 42 - كيلوگرم، اشكان مرادى در وزن 45 - كيلوگرم و اسماعيل غلامزاده در وزن 48 - كيلوگرم به رقابتهاى المپياد اعزام شدند.

   در بخش تالو نيز اميرحسين باقرزاده در فرمهاى جينشو «شمشير باريك» و چيانگشو « نيزه » و اميرحسين چرزه نيز با اجراى فرمهاى چانگچوان
« دست بلند » ، گون
شو « چوب شمالى » و دائوشو « شمشير پهن شمالى » با هدايت طاهر قاسمى براى هرمزگان به ميدان خواهند
رفت.

    شايان گفتن است ؛ سعيد شريفى به عنوان مربى هدايت سانداكاران را بر عهده دارد و ابوذر احمدى سرپرست تيم اعزامى هرمزگان به اين رقابتهاى مهم است و رضا فتحىمقدم مدير روابط عمومى هيأت ووشو استان نيز به عنوان خبرنگار و عكاس ووشوكاران را همراهى مىكند.

    عليرضا بهرمن مربى تيم ملى تالو جوانان جمهوري اسلامي ايران و رييس هيأت ووشو استان هرمزگان به اتفاق امير اوجاقى از سوى فدراسيون ووشو جمهورى اسلامى ايران به عنوان مربيان استعدادياب در اين دوره از رقابت ها حاضر خواهند شد تا نفرات مستعد تالو و ساندا را شناسايى و به تيمهاى ملى معرفى نمايند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:24:10
تعداد بازدید: 120
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی