گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:34:33
تعداد بازدید: 90
مجمع انتخابات بیماران خاص وپیوند اعضای استان هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
مجمع انتخاباتی بیماران خاص و پیوند اعضای استان با حضور دانشور مدیرکل ،سرکار خانم فرهادی زاد دبیر فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا و خادمی معاونت ورزشی اداره کل وسایر اعضاء در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

عکس اصلی خبر

در این جلسه ابتدا دانشور مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان ضمن خیرمقدم به حاضرین اظهارداشت: امروز شاهد برگزاری یکی دیگر از مجامع هیئت استان هستیم و امیدواریم این مجمع ها گامی موثر در رشد و گسترش ورزش در استان باشد .

سپس سرکار خانم فرهادزاده اظهارداشت: جذب ورزشکاران بیماران خاص را هدف اصلی مدیران دانست و گفت: ورزش می تواند درمانی موثر و عاملی پیشگیرانه برای بیماران خاص و پیوند باشد و به آنان کمک کند.

وی افزود: در بحث ورزش بیماران خاص باید بعد همگانی آن به مراتب پر رنگ تر و با اهمیت تر از مسئله قهرمانی مورد توجه قرارگیرد ،چراکه ما می خواهیم بیماران خاص با ورود به عرصه ی ورزش ضمن بهبود سلامت جسمی و روحی،درمان شده و یا حداقل از مشکلات آنان کم شود .

این فدراسیون نخستین فدراسیون در وزارت بوده که با رشد 385درصدی بیمه شدگان ورزشی برخوردار و بیشترین جذب را داشته است.

شایان گفتن است ، در پایان رای گیری انجام شد و کریم زاده با کسب 15رای به مدت 4سال به عنوان رئیس هیئت بیماران خاص و پیوند اعضاء استان انتخاب گردید.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:34:33
تعداد بازدید: 90
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی